“17 YILDA 1 KÖY KADAR EV YAPTIK”

“17 YILDA 1 KÖY KADAR EV YAPTIK”

Başkan Karahasan, Başkan yardımcısı Eyüp Çiftçi ve derneğin bel kemiği Ferhat Deniz, Ramazan öncesi yaklaşık 300-350 TL civarında gıda yardımında bulunulduğunu açıkladı

Giresun Deniz Yıldızı Derneği Başkanı Cumhur Karahasan, Ramazan öncesi il genelinde yaklaşık 350 TL’lik gıda yardımı yaptıklarını söyledi. Dün, derneğin 2 üst düzey yöneticisi Ferhat Deniz ve Eyüp Çiftçi ile birlikte ortak basın toplantısı düzenleyen Karahasan, Deniz Yıldızı Derneği’nin insanlar arasında bir köprü görevi görerek önemli hizmetler yaptığını söyledi

Derneğe sahip çıkan herkese ayrı ayrı teşekkür eden Karahasan oldukça şeffaf yönetildiklerini ifade ederek önemli mesajlar verdi.

Karahasan, “Tüm yönetici arkadaşlarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Burada herkes canla başla çalışıyor. Biz Giresun’da bir köy kadar yeni ev yaptık. Bir o kadarını da tamir ettik. 17 yılda bu işlere imza atmak kolay değil” dedi.

Derneğin efsanelerinden Ferhat Deniz ise sistemin nasıl işlediğini basın mensuplarıyla ayrıntılı şekilde paylaştı. Deniz, “Her ilçede yerli marketlerle çalışıyoruz. Sermaye il dışına çıkmıyor. Kişi başı 1000 TL’lik gıda fişini Ramazan öncesi ailelere ulaştırdık”dedi. Derneğin emektarlarından Eyüp çiftçi ise çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çiftçi, “Biz dar gelirli tüm insanlarımıza gücümüz ölçüsünde el atıyoruz. Bu derneğe sahip çıkılması lazım. Bu ilde böyle bir dernek örneği daha yok” dedi.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?