26 Haziran Hangi Burç Oluyor?

26 Haziran Hangi Burç Oluyor?

26 Haziran hangi burç olur sorusunun cevabı Yengeç burcudur. 22 Haziran- 22 Temmuz arası aylar yengeç burcuna sahiptir. Burçlar kuşağının anaç burcu olan yengeç burcu koruyucu, sarıp sarmalayandır, merhametli olan yengeç burcu dişil bir burçtur. Kadını ve anneyi temsil eder.

Yengeç burcu özellikleri nedir?

Haziran doğumlu yengeç burcu arkadaşlık kurmaya daha yatkın ve meraklı olurlar. Birçok insanla bir araya gelmekten ve sohbetlerden hoşlanırlar.Temmuz ayında doğanlar ise daha evcimen ve kırılgan yapıda olurlar. Haziran yengeci eski sevgililerini kolay unutabilirken Temmuz yengeçleri arkasından yas tutabilirler. Yengeç burcu elementi sudur.

Yengeç burcu kadını

Yengeç kadınlarının duygusal gelgitleriyle ünlü olduğu bilinir. Bazen günlerce evinde kalmak ister bazı günler ise eve girmek istemezler. Güzel yemek yapmayı, müzik dinlemeyi, yada ruhunu doyuracak bir şeylerle vakit geçirmeyi severler. Yetenekleri ile duygusallığı birleştiğinde ise ortaya harika eserler çıkartabilirler. Kariyer hayatlarında kolay bir şekilde başarılı olmayı isterler strese sokan ve dünyalarını karıştıracak işlerden vazgeçmeye yatkındırlar.

Yengeç burcu erkeği

Derin hisleri olan ama biraz karmaşık adamlar olduğu bilinir. Bazı zamanlarda melankolik olan yengeç erkekleri duyguları ile mantığını dengede tutmak isterler. Bazı günlerde içine kapanma hislerini yoğun olarak yaşar. Yengeç burcu erkeği aile bağlarına oldukça önem verir. En belirgin özelliği aşırı koruyucu ve sahiplenici olmasıdır. Sanata ilgisi yoğundur. Kariyer hayatında başarılı olmayı arzular bu sebeple hırslı ve çalışkandırlar. Para kazanmanın yolunu her zaman bulurlar.

26 haziran hangi burç sorusunun cevabı  bu şekildedir. Güneş burcunuz kadar yükselen burcunuz da önemlidir. Yükselen burcunuz için doğum saatinizi bilmeniz gerekmektedir.

14 Ağustos hangi burç?

Yengeç burcundan sonra aslan burcu gelmektedir. 23 Temmuz-22 Ağustos arası ayları aslan burcuna sahiptir. Dolayısıyla 14 ağustos hangi burç sorusunun cevabı aslan burcudur.

Aslan burcu Zodyak’ın en gösterişli burçlarındandır. Yüksek özgüvenleri ve sıcak tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekmekte oldukça başarılıdırlar. Aslan burcu elementi ateştir. Gösterişi severler, aşırı gururlu ve idealisttir. Yönetmeyi sever iyimser, çocuk ruhlu ve egoisttirler.

Aslan burcu kadını

Kendisine has tarzları ile giyinmeyi oldukça seven bir burçtur. Özgüveni yüksek olan aslan burcu kadını parlamak ve sahnede olmak ister. Aslan kadınları genelde pozitif bir hayat sürselerde  bazı dönemlerde depresif bir ruh haline bürünebilirler. Ailesine düşkün ve son derece sahiplenicidirler. Kariyer hayatlarında emin adımlarla ilerler.

Aslan burcu erkeği

Aslan burcu erkeği her ortamda dikkatleri üstüne çekmeyi başarırlar Hayatı boyunca çalışkan ve hırslı tutumları vardır. Liderlik özelliklerini  hayatlarının her anlarında ortaya çıkarırlar. Deneyimleriyle kendine güveni oldukça yüksektir. Çoğu aslan erkeği spor dallarıyla ilgili ve fittir. Hayatındaki insana küçük büyük jestlerde bulunmayı çok severler.

14 Ağustos hangi burç sorusunun cevabını bu şekilde sizlerle paylaştık. Yükselen burçlarınız için doğum saatinizi bilmeniz önemlidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?