CHP’DEKİ GRUPLAŞMA AKP’YE….

CHP’DEKİ GRUPLAŞMA AKP’YE….

….SEÇİM KAZANDIRIR MI?

İlçe kongrelerinde ciddi kırgınlıkların olduğu ve özellikle Bulancak ve Merkez ilçe kongrelerindeki yaşanan çekişmeli sürecin, CHP’ye belediye Başkanlığı seçimlerini açık ara kaybettirebileceği yorumları giderek ağırlık kazanıyor…Türker ise birlik ve beraberlik mesajları verdi.

CHP’nin yeni merkez ilçe Başkanı Hakan Türker, mazbatasını aldı

CHP’den yapılan açıklama şöyle;5 Aralık 2015 Cumartesi günü yapılan dostluk, barış ve demokrasi şöleni olarak gerçekleştirdiğimiz Merkez İlçe Kongremizde delegelerin güven ve desteğiyle seçilen Hakan Türker başkanlığındaki CHP Merkez İlçe Yönetimi yasal sürecin sona ermesi üzerine Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanımız Sayın Hakime Sevcan Betül KARSLI hanımın daveti üzerine bugün yönetim kurulunun katılımıyla mazbatasını almıştır.

Kaybedeni olmayan bir kongre sonrası birlik ve beraberlik içinde örgütten aldığı destekle herkesin ve her kesimin yönetimi olarak daha yaşanabilir, daha özgür, daha müreffeh bir Giresun sevdasıyla yola çıkan Merkez İlçe Yönetimi en küçüğünden en büyüğüne herkesi kucaklayan be biz olmayı hedefleyen bir yapı içinde her türlü görüş, öneri ve fikre açık olmak ilkesiyle çalışma azmi içinde olacaktır.

Belirlenecek en kısa zamanda milletvekilimizden belediye başkanımıza, eski-yeni tüm ilçe yöneticilerimiz, üyelerimiz ve yoldaşlarımızla birlikte beraberce yapacağımız devir teslim törenimize şimdiden tüm halkımızı davet ediyoruz. Sevdamız Türkiye, sevdamız Giresun, gücümüz örgütümüz ve halkımızdır.”

 

12360131_10207037061137574_1957233007468479388_n

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?