ASFALT SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

ASFALT SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Giresun Belediyesi vatandaşların ulaşım konforunu artırmak ve daha modern yolları hizmete sunmak için asfalt onarım ve yeni açılan yollar için asfalt serme çalışmalarına devam ediyor.

2022 yılındaki asfalt serme planını 32 bin ton olarak belirleyen ve bu doğrultuda asfaltlama seferberliği başlatan belediye hem yaya hem da araç trafiğini sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor.

Bu kapsamda, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde belirlenen öncelikli program çerçevesinde asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

Vatandaşların talepleri ve ekipler tarafından yürütülen saha taramaları sonrasında, Gaziler Mahallesi 160 Nolu Sokakta ve Kavaklar Mahallesi Sıraselviler Caddesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu konuyla ilişkin olarak yaptığı açıklamada: “Ekiplerimiz ihtiyaç duyulan tüm güzergâhlarda asfaltlama çalışmasını sürdürüyor. Tespitlerimiz sonucu yoğun kullanılan, aciliyet gerektiren noktaları öne çekerek çalışmalara devam ediyoruz. Kış ayları öncesinde tespit ettiğimiz bölgelerde çalışmalarımızı tamamlayarak kışa sorunsuz şekilde girmeyi hedefliyoruz. Sahada fedakarca çalışan personellerimize bir kez daha teşekkür ediyor ve onlara kolaylıklar diliyorum. Giresun’umuzun her sokağını güzelleştirmeye ve modernleştirmeye kararlıyız.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?