Atıf Özer Ve Ekibinden Almanya’da Kümbet Şenliği

Atıf Özer Ve Ekibinden Almanya’da Kümbet Şenliği

Efsane başkanı Atıf Özer’in yeniden göreve dönmesi ile eski günlerine kavuşan Almanya Werdohl Giresunlular Derneği geleneksel olarak düzenlediği Kümbet Şenliğinin 8. sini 21 Mayıs Pazar günü gerçekleştiriyor.

Werdohl’de 8. kez düzenlenecek Kümbet Yayla Şenliği hem yazın başlangıcı hem de yaz aylarında düzenlenecek ilk şenlik olması nedeniyle büyük bir ilgi görmeye aday.

Kümbet Yayla Şenliği düzenleme komitesi başkanı ve Werdohl Giresunlular Derneğinin efsane başkanı Atıf Özer şenlik öncesi devam eden hazırlıklar ve program hakkında gazetemize yaptığı açıklamalarda şunlara değindi. ” Almanya’da faaliyetlerine devam en eski derneklerimizden biri olan Werdohl Giresunlular Derneğimiz ve çevremizde bulunan yakın şehirlerden aldığımız destekler ile bu yıl 8. kez düzenleyeceğimiz Kümbet Yayla Şenliğimiz için artık hazırlıkların sonuna geldik, Bu yıl sahnemizde Şefik Oral ve Orkestrası, Erdal Güvendi, Güler Öztürk, Selim Arslan ve Yılmaz Turan olacaklar. Kümbet yayla şenliği Almanya’da marka olmuş bir organizasyondur. Bu organizasyonumuza desteğini esirgemeyen başta sponsorlarımız olmak üzere bütün bütün hemşerilerimize şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Şenliğimize teşrif edecek uzak ve yakından gelecek bütün konuklarımızı ağırlamak için bütün yönetim kurulu olarak seferber olduk” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?