Başkan Aksu, “Üretmek zorundayız”

Başkan Aksu, “Üretmek zorundayız”

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu hem belediyenin çalışmalarını yerinde inceleyip, hem de vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor.
Hacısiyam Mahallesi’ne gelen Başkan Kerim Aksu Lale Sokak’ta devam eden kaldırım ve parke çalışmalarını yerinde inceleyip çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Karabıçak tarafından karşılanan Başkan Aksu çalışmaların bir an önce bitirilmesi yönünde talimatlar verdi. Başkan Aksu burada yaptığı açıklamada; “Lale Sokak’ta geçtiğimiz günlerde altyapı çalışmalarını tamamladık. Bu sokağımızı baştanbaşa tamamen yeniliyoruz. Önce kaldırım çalışmalarımızı yaptık, bugünde parkeleri yapıyoruz. Ekiplerimiz sorumluluk alanlarına giren çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Seçim için değil, gelecek için çalışıyoruz” dedi.
Belediye çalışmalarını tamamlayan Başkan Kerim Aksu, Kumyalı da esnaflarla ve vatandaşlarla buluşup talep ve istekleri dinledi.
Esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Aksu; “Ülkede yaşanan ekonomik kriz esnafı derinden etkiliyor. Her geçen gün kötüye giden ekonomimiz, vatandaşlarımızı da zor durumda bırakıyor. Esnafımız sabah dükkânını açıyor, siftahsız dükkân kapatıyor. Ülke olarak üretimi birinci plana almaktan başka çaremiz yok. Bugün her şeyi dışarıdan ithal eden ülke durumuna düştük. Bu sürecin bir an önce bitmesini umuyorum. Üretemezsek, başkalarına el açarız. Paranız olsa dahi ürün bulamazsınız. Bir zamanlar kendi kendine yeten Türkiye ye dönmeliyiz. Üretim seferberliği başlatmak zorundayız” şeklinde konuştu.
Başkan Aksu’nun ziyareti ve yakın ilgisinden memnun olan esnaflar önümüzdeki süreçte de Başkan Aksu’ya destek sözü verip teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar