BAŞKAN KARAHASAN İŞİ SIKI TUTMAKTA KARARLI

BAŞKAN KARAHASAN İŞİ SIKI TUTMAKTA KARARLI

Kısa bir süre önce elini taşın altına koyup, belirsizliğe son vererek başkanlığa soyunan ve 1926 Bulancakspor’un geleceğini inşa etmek için yola çıkan işadamı Dursun Karahasan yeni sezon öncesi çalışmaların titizlik içinde devam ettiğini söyledi. Karahasan açıklamalarına şöyle devam etti;
“Bilindiği üzere 1926 Bulancaksporumuzu eski şaşalı günlerine döndürmek için işbaşı yaptık. Bu zorlu yolda bizlere destek sözü veren tüm Bulancaklı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde kulübümüzü layık olduğu yerlere taşıyacağız.
1926 Bulancakspor’a gelmek isteyen çok oyuncu var ancak biz seçici olmak zorundayız. Teknik sorumlumuz Volkan Cindemir’le birlikte 1926 Bulancakspor’a yararlı olan oyuncuları bünyemize katamak için çabalıyoruz. Kimse endişe etmesin Bulancakspor adına yakışan mücadeleyi yeni sezonda ortaya koyacaktır.”
CİNDEMİR KENDİNE GÜVENİYOR
Hakemlik macerasına son vererek Teknik adamlık yolunda ilerlemek isteyen ve 1926 Bulancakspor takımında antrenör olarak görev almaya başlayan Volkan Cindemir’de kendisine güvendiğini ve başarılı bir sezon geçirmek adına üzerine düşen ne varsa yapacağını kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?