HASAN ÖZTÜRK’ÜN YERİ ZOR DOLAR

HASAN ÖZTÜRK’ÜN YERİ ZOR DOLAR

Giresun Belediyesi’nin önemli isimlerinden Hasan Öztürk, İstanbul Şişli Belediyesi’ne atandı.Öztürk’ün Giresun’dan ayrılacak olması üzüntüye neden oldu.

Giresun Belediyesi’nde temizlik işleri ve acil işler ekibi denilince akla ilk gelen isim Hasan Öztürk, belediyecilik hayatına artık İstanbul Şişli Belediyesi’nde Temizlik İşleri Şantiye Şefi olarak sürdürecek.

1996 yılında merhum belediye başkanı merhum Mehmet Larçın döneminde Giresun Belediyesi’nde rahmetli babası Servet Öztürk ile temizlik işlerinde çalışmaya başlayan Hasan Öztürk, Kerim Aksu döneminde temizlik işleri şefliği görevine getirildi ve acil hizmetler ekibini kurdu. Aytekin Şenlikoğlu döneminde ise temizlik işleri şantiye şefliği görevini yürüttü. Hasan Öztürk, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri sonrası Şişli Belediyesi’nde temizlik işleri koordinatörü olarak çalışmaya başladı.

Hasan Öztürk, Giresun Belediyesi’nde görev yaptığı süre içerisinde her kesin işine koşan ve çözüm odaklı çalışan bir isim olarak tanınıyordu.Batlamaspor başkanlığı da yapan Öztürk şehrin sigortası gözüyle görülüyordu.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?