BAŞKAN ŞENLİKOĞLU: “SAHA ÇALIŞMALARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU: “SAHA ÇALIŞMALARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Giresun Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde altyapı, üstyapı ve çevre düzenleme çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.
Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bazı cadde ve sokaklarda devam ettirilen çalışmaları yerinde inceleyerek yakından takip ediyor.
Seldeğirmeni Mahallesi Kabacakuz Sokak’ta geçtiğimiz hafta başlatılan ve büyük bir bölümü tamamlanan altyapı yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Şenlikoğlu, şunları söyledi; “Şehrimizin birçok mahallesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Geçtiğimiz hafta Kabacakuz Sokak’ta başlattığımız altyapı yenileme çalışmalarımızın büyük bir bölümü tamamlandı. Çalışmaların Albay Ahmet Gürsoy Sokak üzerinde tamamlanan bölümünü Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz hafta sonu asfaltladı. Bu hafta içinde de diğer bölümlerin tamamlanması planlanıyor.”
Başkan Şenlikoğlu, belediye ekipleri tarafından hafta sonu da yapılan diğer çalışmalar ile ilgili de şunları söyledi; “Teyyaredüzü Mahallesi Yüksel Sokak yol genişletme çalışması, Gedikkaya Mahallesi Romancı Güzide Sabri Sokak merdiven yenileme ve Hacıhüseyin Mahallesi Şehit Polis Ferit Ömerbeyoğlu Sokak’ta da parke yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu bölgelerdeki çalışmalarımızda kısa sürede tamamlanacak ve vatandaşlarımızın talepleri giderilmiş olacak.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?