BAŞKAN ŞENLİKOĞLU SANAYİ SİTESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU SANAYİ SİTESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

“ALIN TERİYLE VE EMEĞİYLE ÇALIŞAN ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, esnaf ziyaretlerini Büyük Sanayi Sitesi’nde sürdürdü.

Sanayi sitesindeki işyerlerini ziyaret ederek esnaflara “hayırlı işler” temennisinde bulunan Şenlikoğlu esnafların talep ve önerilerini dinledi.

Belediye tarafından sürdürülen ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında esnaflara bilgiler vererek sorularını cevaplandıran Başkan Şenlikoğlu, “Halkımızı ilgilendiren her kararı, bir araya gelerek, ortak akıl, anlayış ve uzlaşmayla alıyoruz.” dedi.

Sıcak ve samimi ilgilerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Şenlikoğlu,”Alın teriyle, emeğiyle çalışan şehrimiz ekonomisinin lokomotifi çok kıymetli sanayi esnafı kardeşlerimizi dinledik. Şehrimiz sanayisinin gelişmesi ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için istişarelerde bulunduk. Her zaman yanlarında olduğumuz değerli esnaflarımıza teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum. Giresun Belediyesi olarak bu şehirde yaşayan insanların daha mutlu ve huzurlu bir kentte yaşaması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şehrimizin birçok noktasında şu anda altyapı ve üstyapı yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Esnaflarımızın bize iletmiş olduğu talep ve sıkıntıları ortak akıl ile çözmenin gayreti içerisinde olacağız. Her daim onların yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Yoğun ve ağır iş tempolarına rağmen bizleri güler yüzle ve sıcak bir şekilde karşılayan esnaflarımıza bu davranışlarından dolayı da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Şenlikoğlu, ziyaret sırasında esnaflara bol kazanç ve hayırlı işler temennisinde bulunurken, Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Muammer Usta ve esnaflar ise yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Şenlikoğlu’na teşekkür ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?