Bebek Burun Aspiratörü

Bebek Burun Aspiratörü

Dünyadaki en kıymetlilerimiz şüphesiz çoğullarımızdır. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız özellikle de bebeklik göbeğinde sık sık hasta olabilirler. Burun akıntısı ve burun tıkanıklıklarında sıklıkla görülebilir. Bunun birçok sebebi vardır. Ancak burundaki tıkanıklığın giderilmemesi bebek için ciddi sağlık sorunlarına sebep olabileceği için bebek burun Aspiratörü ve benzeri yöntemler ile bebek burnu açılmalıdır.

Bebeklerin burun yapısı henüz küçük olduğundan tıkanmalara kolay ve sıklıkla olabilmektedir. Bu tıkanıklıkları en kolay açma yöntemi burun aspiratörü kullanmaktır. Manüel olarak ağız ile çekilen, pompa ile çekilen ve elektrik enerjisi ile çalışan modelleri bulunmaktadır. Çocuk burun dokusuna zarar vermeyen elastik uçlar ve aşırı Hava akımını engelleyen sistemler sayesinde bebeğimiz zarar görmeden rahatlayacak.

Güvenilir Bebek Burun Aspiratörü

Her anne babanın gönül rahatlığı ile kullanabileceği bebek burun aspiratörü aynı zamanda oldukça hijyeniktir. Tüm parçalarını sökerek yıkamamış mümkündür. Ağız yolu ile kullanılabilen aspiratör bebeğinizin burun sıvısını haznesinde biriktirerek kesinlikle başka yerlere sızılışını engeller. Şeffaf haznesi ile bebeğinizin burnunda yapacağınız müdahalelerde kaza ve zorlama riskiniz de olmaz. Bebek ürünlerine https://www.bebemango.com/bebek-burun-aspiratoru-k-52.html adresinden erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?