“BEDEL ÖDEMEYE HAZIRIZ”

“BEDEL ÖDEMEYE HAZIRIZ”

Ankaragücü maçı sonrası Tesislerde yaşanan olaylar ile ilgili geçtiğimiz günlerde kulüp tarafından açıklama yapılmıştı.Yokuş ve Marmaralı Çotanaklar cevap haklarını kullandılar.

Taraftar gruplarından Yokuş, Giresunspor kulübünün yaptığı açıklamaya ithafen cevap hakkını kullandı. Açıklama şu şekilde: “Tesislere gidip son haftalarda alınan kötü sonuçların karşılığı olarak yapılan tepki gurubumuza aittir. Videoları kırparak değil, tamamının servis edilmesini istiyoruz. Bizler için başlatılan yasal sürecin takipçisiyiz. Biz bu yola çıktığımızda her şeyi göze alan kişiler olarak Yeşil-beyazlı camiamızın var olması için bedel ödemeye hazırız. Ancak şuandan kulübümüzün içerisinde aktif olan yöneticilerimizin usulsüz ve onursuzca yaptığı işlerin efsane başkan tarafından bilinmesine rağmen, aynı yasal sürecin başlatılıp; başlatılmayacağının da takipçisi olacağız. Tesis önünde yaşananların bire bir şahitleri takım kaptanı Onurcan Piri ve kulüp çalışanlarıdır. Bizi Giresunspor camiasına yem etmeye çalışanlar bizi bize kırdırmayacaksınız.”

MARMARALI ÇOTANAKLAR

Giresunspor kulübünün yaptığı duyuru üzerine Marmaralı Çotanaklar’dan da açıklama geldi. Kulüp tarafından yapılan açıklamada 15-20 kişi olarak belirtilen grupların aslında binlerin, on binlerin ve kendilerinin sesi olduğunu kaydeden Marmaralı Çotanaklar, açıklamaya şu şekilde devam etti: “Kardeşlerimiz, dostlarımız bu davada asla yalnız değillerdir. Kamuoyuna duyurulur”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?