BEKTAŞ: HAC İBADETİ 90 BİN TL’Yİ BULUYOR

BEKTAŞ: HAC İBADETİ 90 BİN TL’Yİ BULUYOR

SP il Başkanı Bektaş ”İnsanların hacca gitmek için birikimlerini pul etmişken, artık hacca gitmeyi düşünemeyecekler bile. Buna rağmen hala ekonomideki sorunları “yokmuş” gibi göstermek yanlıştır” dedi.

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, ekonominin dibe vurduğunu ifade ederek ”Uygun fiyatlı hac ibadeti 90 bin TL’yi buluyor.

İnsanların hacca gitmek için birikimlerini pul etmişken, artık gitmeyi düşünemeyecekler bile.

Resmin büyüğüne niye bakılmıyor. Hala gerçekleri kabul etmemek niye?” diye sordu.

Telefonla sorularımızı yanıtlayan Bektaş ”Türkiye belki de son 50 yılda böyle büyük bir ekonomik kriz gördü. Bu ülkede onlarca iktidar geldi geçti. Artık elimizde üretim yapacak fabrika neredeyse kalmadı. Milletimiz 2 referandum ile hangi yetkiyi iktidara vermedi.? Şu an tüm yetki ellerinde. Sözleri kanun oluyor. 19 yıl az zaman mı?. Tam 19 yıldır tek başına iktidar var. Koalisyonlar olsa, partiler birbirlerini suçlardı. Artık çözüm lazım. İnsanlar hac ibadetini bu rakamlarla nasıl yapacak. Biri bunu bu topluma artık izah etsin. Hala ekonominin iyi yolda olduğunu söylemek ne kadar inandırıcı. Hac ücreti 90 bin TL’ye yaklaşmış ama iktidar hala ekonomide sorun olmadığını iddia edip, dış güçleri ve muhalefeti suçluyor. Bu ülkeyi muhalefet mi yönetiyor. 19 yıl sonra yine mi muhalefet suçlu?” diye sordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?