BİR BAŞKA BAHAR BEKLENECEK

BİR BAŞKA BAHAR BEKLENECEK

Giresun 1. Amatör Kümede sezon geçtiğimiz hafta sonu oynanan müsabakalarla sona erdi. İlk iki için yola çıkan Akınspor, ligin ikinci devresinde kaybettiği puanlarla hedefine ulaşamadı. Uzun yıllar Camili Örnekspor takımında görev yapmış olan Hakkı Işık, Sarı-lacivertli ekibe dahil olurken Görkem Karaman ile birlikte çalıştı.

Giresun Amatör 1.Kümenin son haftasında Akınspor engelini 6-3 gibi net skorla geçen 1977 Çınarlarspor,adını Süper Amatör Kümeye yazdırırken sezon boyunca zirve mücadelesi veren Akınspor ise bir başka baharı beklemek zorunda kaldı.

Akınspor’un başarılı teknik patronu Hakkı Işık, Akınspor’a sezonun ikinci yarısında geldiğini belirterek:

“Burada Görkem Karaman arkadaşımla beraber çalışıyoruz. Takımın öncelik olarak hedefi gençlere spor yaptırmak. Kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Son maçımızı oynadık. Gücümüz nispetinde oynamaya çalıştık. Maçın sonucu bizi çok ilgilendirmiyor. Sezonun son maçına idmansız çıktık. Karşılaşmaya çok antrenman yapmadan çıktığımızı hatırlatmak isterim.

FUTBOLCULARDA MORAL DÜŞÜKLÜĞÜ OLDU

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüreceklerini ifade eden Antrenör Hakkı Işık, kategorilerindeki Sökenspor veya Örenspor gibi takımlar karşısında kaybedince iddialarını sürdüremediklerini de kaydederek, “Bu durumda tabii ki doğal olarak futbolcularımızda bir moral düşüklüğü oldu. Bizler yine de şartlar ne olursa olsun moralimizi en üst seviyede tutarak ileriye dönük karşılaşmalara odaklı oluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber: Fırat AKYOL

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?