BİR MÜDÜR’DEN DAHA FAZLASIYDI

BİR MÜDÜR’DEN DAHA FAZLASIYDI

Akdoğan’ın basın Müdürlüğünden alınıp başka bir göreve atanması üzüntü yarattı.

Giresun Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Cahit Akdoğan’ın,başka bir birimde müdürlük görevine atanması,basın camiasında büyük üzüntü yarattı.

Yaklaşık 22 yıldır Basın Müdürlüğü yapan ve bu süre içinde değişik iktidar partileri ile kusursuz bir uyum içinde çalışan Akdoğan,görev süresi boyunca sayısız Vali ve üst düzey bürokrat ile çalışarak,devletin halkı ile kaynaşması noktasında ciddi fedakarlıklar yaptı.

“MÜDÜRÜ DEĞİL ABİMİZİ KAYBETTİK”

Akdoğan,görev süresi boyunca medya sektörünün adeta lokomotifi oldu..Kamuya ait haberlerin yerel medyaya anında aktarılması konusunda 81 il içinde Giresun Valiliği’ni , ilk üçe sokan Akdoğan, ayrıca basın mensuplarına adeta baba şefkati ile yaklaşarak ,mesleğe yeni başlayan birçok gazeteciye adeta kol kanat gerdi.

KRİZ ÇÖZME USTASI

Akdoğan’ın en büyük özelliği ise; bürokratlarla gazeteciler arasında yaşanan tartışmalarda ,objektif tutum ve tavırlarıyla, birçok problemin krize dönüşmeden önlemesine yaptığı liderlik olarak gösteriliyor

GAZETECİLER ÜZGÜN

Bazı gazeteciler ise “Biz Müdürümüzü değil ,bir ağabey ve babamızı kaybettik..Yolu açık olsun” diye konuşmadan da edemiyor..

Evet.. Giresun’da bir devir sona erdi..

Sayın Akdoğan,medya sektöründe pozitif izleriyle anılacak..Akdoğan’a yeni görevinde ise başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?