Blutv

Blutv

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber dijital’e karşı bir yöneliş başlamıştır. Bu yönelişte özellikle eski tip seçim yapamadığımız ve ne yayınlanırsa onu izlemek durumunda kaldığımız televizyonların yerini internet üzerinden yapılan televizyon yayınları almıştır.

Blutv internet üzerinden yayın yapan nadir dijital televizyon kanalıdır. Blutv için gelecekte yabancı kanallara (Netflix gibi) rakip olabileceği söylenmektedir. İzleyici kitlesine zorunluluk ve dayatma yapmaması, esnek kullanım olanakları sağlaması tercih edilmesini ve sevilmesini sağlamıştır.

Türkiye’de kullanılan oldukça popüler olan Blutv’de uygun ödeme seçenekleri ile üyelik oluşturabilirsiniz.

Blutv’nin Avantajları Nelerdir?

Blutv, kendine has kadrosunu zamanında oluşturabilmiş bir dijital televizyon markasıdır. Burada önemli ve değerli görülen oyuncular kanal aracılığı ile sadece bu alana özgü içerikler üretmeye başlamışlardır. Blutv tarzı dijital kanalların var oluşu sayesinde kişi istediği zamanda, istediği yerden televizyon izleyebilme ve yayınlar üzerinde hükmedebilme yetisine sahip olabilmiştir.

Blutv’nin avantajlarından birisi de hem Türkiye’de bulunan yerli yapımların hem de yurt dışındaki yabancı yapım film ve dizilerin izlenebilir olabilmesidir. Orada yurt dışında yayınlanan dizilerin yayınlandığı gün ve saatte Blutv üzerinden de yayın akışı gerçekleştirilir. Canlı yayınlar izlenebilir. Sinemada yayımlanan filmleri kısa süre sonra Blutv üzerinde izleyebilirsiniz.

Blutv’ye özel olarak yapılmış bazı yayınlar bulunur. Bu yayınlar ve bu yayınlar içerisindeki bazı özel sahneler de sadece Blutv üyelerinin izleyebileceği şekilde tasarlanmıştır. Pek çok filmin altyazı ve pek çok filme dublaj eklenmiştir. Tüm bunları HD kalitesi ile izleyebilmek istiyorsanız Blutv’ye üye olmanız gerekmektedir.

Blutv Ücretli Bir Yayın Kanalı mıdır?

En sık sorulan sorulardan birisi Blutv‘nin internet üzerinden yapılan yayınların ücretli olup olmayışıdır. Blutv ücretli bir tv internet yayınıdır. Ayda sadece 22.90 TL ödeyerek blutv içerisindeki tüm avantajlardan ve özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Blutv Üyelik Sonlandırma Yapılabilir mi?

Blutv içerisinde en çok hoşa giden özelliklerden birisi TV kanallarında dakikalarca süren reklamlardan Blutv kullanıcıları uzak kalmış olurlar. Reklamsız bir şekilde içerikler sunulmaktadır.

Blutv’nin en büyük avantajlarından biri istenildiği zaman üyeliğin durdurulması ve sonlandırılmasıdır. Durdurulan bu üyelik sonrasında aylar geçse dahi istendiği zaman tekrar üyelik aktif edilebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?