CANİKLİ VE KARAHAN’A TAM PUAN

 CANİKLİ VE KARAHAN’A TAM PUAN

Tozlu, Canikli’nin proje insanı olduğunu ve yerinin asla dolmayacağını belirterek; “Bu proje ile Batlama yöresinin çehresi değişecek.Sayın Canikli’nin yaptığı hizmeti 10 vekil olsa yapamaz..Bu tür kişiler 50 yılda bir gelir..Kıymetini bilelim” diye konuştu.

 

Söğüt Önü Dernek Başkanı Rahmi Tozlu, Batlama’ya 3 bin kişilik kapalı spor salonu vaadini yerine getiren eski Bakan Nurettin Canikli ile Giresun Valisi Hasan Karahan’a Teşşekür etti.

Gazetemizi ziyaret ederek Canikli’nin bu hizmetteki rolünü anlatan Tozlu, “İlimiz Merkez Orhaniye Köyü’nde bulunan  Dinamit Deposu olan araziyi hazineden alıp Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne devir işlemleri tamamlanmıştır. ‘Olmaz’ diyenlerin dikkatine sunarım. Ayrıca Giresun halkımıza müjdeler olsun. Yıllarca Batlama da siyaset yapanlar, bu söz konusu dinamit deposunu kaldıramazken, Ak Parti İktidarı ve Giresun Milletvekilimiz Nurettin Canikli ve Valimiz Hasan Karahan’ın katkıları ile bu iş gerçekleşmiştir.

Valimiz Giresun’u çok iyi tanıyor ve Giresun’un tüm sorunlarının üstesinden gelmek adına büyük bir efor sarf ediyor. Spor İl Müdürü Hasan Bulut’un gayretleri ile bu hafta içerisinde Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinden teknik elemanlar gelerek fizibilite çalışmaları yapacak olup hazırlıklar yapılmaktadır.

Adı geçen arazinin üzerine Kapalı spor Salonu inşa edilecek olup, bunun yanında çeşitli spor branşları içinde tesisler inşa edilecek. Bu adı geçen arazinin üzerine yapılacak olan tesis ile Batlama Vadisi’nin çehresi değişecek, tüm gençlerimiz rahat bir şekilde spor yapacaklardır. Yıllardan bu yana yapılmayan bu girişimi hayata geçirme gayreti içinde olan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?