Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun’a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun’a geliyor

AK Parti Giresun İl Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 Şubat Cuma günü Giresun’da miting gerçekleştireceği bildirildi.

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, ”Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan şehrimize teşrif ediyor. 16 Şubat Cuma günü saat 15.30’da Valilik yanında, Sayın Cumhurbaşkanımızı coşkuyla karşılayacağımız büyük buluşmaya tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum.” dedi.

Giresun halkının her dönemde AK Parti’ye olan desteğini esirgemediğini belirten Yılmaz, “Her seçim döneminde mutlaka ilimize teşrif eden Sayın Cumhurbaşkanımız, yine Giresun’a verdiği önemi ortaya koydu. Cumhurbaşkanımızın ilimize gelecek olmasının heyecanını tüm hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz. Hemşehrilerimiz her zaman AK Parti’ye büyük bir destek verdi. Cumhurbaşkanımız da hiçbir zaman ilimizi ihmal etmedi. Giresunlu hemşehrilerimiz Cumhurbaşkanımızı çok seviyor. Cumhurbaşkanımız da Giresun’a ve hemşehrilerimize ayrı bir önem ve değer veriyor. Seçim çalışmaları ve diğer resmi ziyaretleri kapsamında fırsat bulduğu sürece ilimize geliyor olması ve hemşerilerimizle hasret gidermesi bunun açık bir göstergesidir. Dolayısıyla, Cumhurbaşkanımızla bir kez daha bir araya gelmek ve onunla kucaklaşmak üzere hazırız. Sayın Cumhurbaşkanımızın bugüne kadar ilimizde yaptığı her miting coşkulu bir şekilde gerçekleşmiştir. Cuma günü yapılacak olan mitingde de Giresunlu hemşehrilerimiz yine farkını ortaya koyacaktır. Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde misafir edeceklerdir.” Şeklinde konuştu.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?