DEV PROJEYE VALİ EL ATTI 

DEV PROJEYE VALİ EL ATTI 

Milletvekili Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk’ün tam desteğini alan Futbol Antrenörleri dün Vali Sarıfakıoğulları ile buluştu ve Şenez Erzik’in, EUFA’ya taşıdığı proje için destek istedi.
Kısa adı TÜFAD olan, Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Giresun Şube Yönetim Kurulu, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları tarafından kabul edildi.
Tüfad Şube Başkanı Hasan Ali Tek, Tüfad Onursal Başkanı Teknik Direktör Aziz Ergun ve Yönetim Kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı ziyarette , Başkan Tek , Vali Sarıfakıoğulları’na forma hediye etti ve yakasına rozet taktı.
Daha Sonra söz alan Başkan Tek, derneğin organize edeceği çalıştay hakkında Vali Sarıfakıoğulları’na brifing verdi.
Ardından söz alan Aziz Ergun ise Giresun’un kaderini değiştirecek kamp merkezi projesi konusunda, Vali  Sarıfakıoğulları’ndan destek istedi.
Ergun, “Bu proje ile Giresun’un makus talihi değişebilir. Almanya köklü kulübü Bayern Münich 4 saatte bu kampa gelip yerleşebiliyor. UEFA yetkilileri projeyi duyunca şok oldu. Galatasaray ve Fenerbahçe gibi takımlar bu tesise yerleşirse, bu şehre günde 5 bin kişi yerleşir” dedi.
Tek ise “Bu projeyi ilimiz milletvekilleri sayın Cemal Öztürk ve sayın Sabri Öztürk’e de anlattık. UEFA Onursal Başkanımız Şenez Erzik bu ilin önemli bir değeridir” dedi.
Vali Sarıfakıoğulları ise projeyi detaylı inceleyeceğini belirterek Pazartesi saat 09.00’a yeniden randevu verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?