Duraktaki Güzergâh Panosunu Kırdılar

Duraktaki Güzergâh Panosunu Kırdılar

SEDAT KARAKAYA

Giresun şehir merkezi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Yükseköğrenim Kredi Yurtlar Kurumu, Yurt Müdürlüğü binasının önünde bulunan kulübeye zarar veren kişi yada kişiler, dolmuş durağındaki panoya zarar verdi.

Belediye şehir içi halk otobüsleri güzergah geçiş saatlerini gösteren camlı panoyu kıran kişi ya da kişilerin bu olayı ne zaman yaptığı bilinmiyor. Ancak kamu malına zarar veren bu kişilerin tespit edilmesini isteyen vatandaşlar duruma tepkilerini gösterdi. Yükseköğrenim Kredi Yurtlar Kurumu, Yurt Müdürlüğü binasının mobese kameralarından takip edilmesini isteyen vatandaşlar incelemesi yapıldıktan sonra bu kişilerin cezalandırılması talebinde bulundular.

Sesini yükselten bölge sakinleri, “Bir insan şartlar ne olursa olsun kamu malına zarar veremez.Bu gibi davranış sergileyenler hak ettiği cezayı bulmalı.Burada durakta bekleyen bir vatandaşlar hangi saatte kaç no’lu araç geçecek haberdar oluyordu.şimdi nereden öğrenecek?Saat ve zaman belli olmadıktan sonra burada ezbere beklemek olur mu?Akıllı işi mi bu?Hem insanlar kendilerine hizmet veren bir mala zarar vermekten ne zevk alır? Ola ki bunu yapanlar sarhoş bile olsa bedelini ödemeli:Kimsenin yaptığı yanına kar kalmamalı.Vicdansızlık bu kadar olur”dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar