E V E T    E V E T    E V E T

E V E T    E V E T    E V E T

EVET.  Türkiye Cumhuriyetinin Türk-İslam âlemine lider ve koruyucu olmasına destek vermek için ‘EVET’.

Çünkü Türk-İslam âlemi başsız, sahipsiz ve her zaman zulümlere maruz kalıyor. Dünya Müslümanları hep bunu söylüyor. Bir ay önce Umre için gittiğimiz Arabistan’da, Mekke ve Medine’ye dünyanın her yerinden gelen Müslümanlar gözleri yaşlı Türkiye derken, Tayyip Erdoğan derken seviniyoruz, mutlu oluyoruz. O kutsal mekânlarda yalnız kendimize değil, ülkemize ve İslam âlemine umre gurubumuzla beraber dualarımızda:

-Allah’ım! Bizi, ülkemizi ve İslam âlemini görünür – görünmez, güç yetişmez kazadan, beladan, fitne, musibet ve felaketten, terör ve isyanlardan, iç ve dış düşmanlardan, şeytan ve insanların şerlerinden, hasetlerinden, vesvese ve dedikodularından muhafaza eyle. Bizi yöneten idarecilerimizi ve güvenliğimizi sağlayanları hak ve adaletten ayırma. Millet ve memleketimize hayırlı hizmetler yapmaya muvaffak eyle. Hizmetlerine engel olacaklara fırsat verme ya Rabbi.

-Allah’ım! Ailemizin, ülkemizin ve tüm Müslümanların birlik ve beraberliğini, gücünü, kuvvetini, güvenini, sadakatini, rızkını, bereketini, huzurunu, saadetini arttır. Bizi insanlara, Müslümanları birbirine sevdir. İslam’a ve Müslümanlara yardım eyle. Maddi-manevi hastalıklarımıza şifalar, dertlerimize devalar, borçlarımıza edalar, hayırlı iş ve teşebbüslerimize kolaylıklar ihsan eyle ya Rabbi… Dualarını da yaparken kendimiz ve ülkemiz için rabbimizin rahmet ve merhametine sığınıyoruz.

EVET.  Türkiye’nin birliğine, bütünlüğüne, kalkınmasına, büyümesine engel olmak için içten ve dıştan yapılan ve kalkışılan her çeşit terör, isyan, sataşma ve engellemelere karşı safımızın ve tercihimizin ülkemiz olduğunu, teröristlerle aynı safta olmayacağımızı haykırmak için, kararımız evet.

EVET. Haçlılar geçmişte İslam âlemini yok etmek için Müslümanlar üzerine çok seferler düzenlediler. Onların fitneleri hep devam etti. Türkiye üzerindeki yeni oyunları referandumda hayır çıksın Türkiye kaosa sürüklensin. Dünya’da güçlü İslam ülkesi kalmasın. Geçmişte Hristiyan-Yahudi işbirlikçileri Erbakan ve Arafat’ı kastederek, şu anda dünya üzerinde iki başarılı ve akıllı lider var ne yazık ki ikisi de Müslüman demişler. Yine aynı işbirlikçiler kendilerine hizmet etmediği için içte ve dışta Tayyip Erdoğan düşmanlığını yaymaktalar. Haçlı zihniyetinin dıştaki ve içteki oyunlarına gelmemek için duruşumuz net. Kararımız yüzlerce, binlerce   EVET,  EVET,  EVET.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?