Ecz. Gürsoy, CHP’den Bulancak Belediye başkan aday adaylığını açıkladı

Ecz. Gürsoy, CHP’den Bulancak Belediye başkan aday adaylığını açıkladı

CHP’den, 24 ve 25. dönem milletvekili adayı olan Ecz. Basri Gürsoy, 30 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde CHP Bulancak Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
CHP Bulancak İlçe Başkanı Ahmet Akgün ve partililerle birlikte İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında aday adaylığını duyuran Gürsoy, “Belediye Başkanlığı dönemlerinde başarılı hizmetlere imza atan Öner Eriş’ in bıraktığı bayrağı teslim almak için aday adayı oldum. Partim şayet ‘adayımızsın’ derse partililerimizin ve halkımızın desteğiyle seçimi kazanacağıma inancım tamdır” dedi.
İl Genel Meclisi üyesi Ömer Mustafa Yılmaz’ında yer aldığı toplantıda, “Bulancak Belediyesi gözle görülür bir hizmet yapamayanlar ve o makamı gereği gibi temsil edemeyenler tarafından idare ediliyor” eleştirisi getiren Basri Gürsoy, “Yöneticilik ekip işidir. Şayet aday gösterilirsem halkımızın teveccühü ile seçimi alacağımıza ve kuracağımız ARGE yönetimi ile önemli hizmetlere imza atacağımıza buradan söz veriyorum” vurgusu yaptı.
Konuşması sırasında, “Aday gösterilmesem bile aday gösterilecek partilimizle birlikte belediye başkanlığını almak için elele vererek var gücümüzle çalışacağız” diyerek büyük alkış alan Gürsoy, kalıcı projeler geliştiren, sorunlara akılcı çözüm üreten, ihaleleri ahbap/ çavuşlara değil hak edene veren adaletli bir yönetim sergileyecekleri mesajı verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?