ERENER İDDİALI MESAJLAR VERDİ..

ERENER İDDİALI MESAJLAR VERDİ..

AK Parti Giresun Milletvekili aday adayı TOLGA ERENER Gündem Gazetesi’ni ziyaret etti ve iddialı mesajlar verdi

AK Parti Giresun Milletvekili aday adayı Tolga Erener dün Gündem Gazetesi’ni ziyaret etti.Adaylık süreci ile ilgili düşüncelerini anlatan Erener”Belediyecilik döneminde elde ettiğimiz tecrübelerimizi Giresun’a hizmet olarak aktarmak için milletvekili aday adayı oldum.Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun”dedi.

Görele Ak Parti kurucuları arasında yer alan Görele Belediye Başkanı Tolga Erener  6 yıl ilçe başkan yardımcılığı, 7 yıl ilçe başkanlığı, 9 yıl Görele Belediye Başkanlığı’nın ardından milletvekili aday adayı olarak sahneye çıktı. Görele ve çevresinde bir çok projeye imza atan, turizm, tarım, iş ve istihdam konularında yoğunlaşan, tarihi ve kültürel varlıklarına değer veren Erener Giresun için taşın altına elini koymaya hazırlanıyor.

Başkan Tolga Erener’in  Ak Parti Genel Merkezinden,  vatandaşlardan, STK’lardan gelen talep ve istişareler sonucu Belediye Başkanlığı sürecinden Milletvekili Aday Adaylığı sürecine geçiş yaptığı biliniyor.

Giresun Milletvekili Aday Adaylığını açıklamasının ardından İlçe Teşkilatlarını ziyaret eden Tolga Erener’e yoğun ilgi gösteriliyor.

Samimi, içten ve çözüm odaklı çalışmalar yapan Tolga Erener’in Giresun’un doğusunda etkili olduğu görülüyor.  Tolga Erener 14 Mayısta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’ye heyecan ve taze kan katacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?