ES ES GENÇLİK YATIRIMI GENÇLERE YAPTI

ES ES GENÇLİK YATIRIMI GENÇLERE YAPTI

1. Amatör lig takımlarından Espiye Es Esspor 2019-2020 futbol sezonu için sahaya inerek sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi.
Espiye Es Es Gençlik ekibinin yeni antrenörü Tuncay Önal, “İnşallah camiamız için sakatlık olmadan güzel bir sezon olur. Bu camiaya geldiğim için mutluyum. Bildiğim bir camia” dedi. Önal, sezonun tüm takımlar için hayırlı olmasını diledi.
ÖNAL GENÇLERE GÜVENİYOR
Es Es Gençlikspor Kulübü Başkanı Ferhat Önal: “ Pırıl prıl gençlerden oluşan yeni bir kadro kurduk. Biz her zaman ilçenin gençlerini futbola yönlendirmekten mutlu olduk. Es Es Gençlikspor olarak spor ve sporcuya katkımız varsa bizim için bu yeterli başarıdır. Genç arkadaşlarımızı ve Espiye’nin çocuklarına sahip çıkmaktan yönetim kurulu olarak doğru karar verdik diye düşünüyorum. Es Es Gençlikspor yine ligde başarılı işler yapacağımıza inanıyor ve tüm futbol camiasına başarılar diliyorum” dedi.
KAKIRMAN: “LİGE RENK KATACAĞIZ”
Es Es Gençlik Spor ‘un Basın Sözcüsü Ahmet Kakırman; “Öncelikle 2019-2020 sezonu hayırlı olmasını diliyorum. Es Es Gençlikspor kulübü olarak yeni sezona 1. Amatör ligden tekrar başlamayı uygun bulduk. Yeni takımımızı Espiye’nin kendi çocuklarından oluşturduk. Süper amatör ligde mücadele eden 1957 Espiyespor’da forma giymiş ve antrenörlük görevi almış deneyimli, tecrübeli Tuncay Önal ile birlikte lige renk katacak güzel bir ekip kurduk. Kulübümüz 8 yıllık kulüp olmasına rağmen 4 defa şampiyonluk ve iddialı takım olmuştur. Biz yönetim kurulu olarak Ferhat Önal önderliğinde çalışmalara başladık. Tüm kulüplere başarılar” diliyoruz şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?