Gazete temsilcileri, Rektör Can ile buluştu

Gazete temsilcileri, Rektör Can ile buluştu

Giresun’da resmi ilan yayınlama hakkına sahip gazetelerin yetkilileri, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ı makamında ziyaret etti.
Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette GRÜ Rektörü Can, gazete temsilcileriyle gündemdeki konular hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu, Giresun Üniversitesi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Yerel basının kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi noktasında çok önemli bir misyon üstlendiğini ifade eden Rektör Can, ilimizin kalkınıp gelişebilmesi için Giresun’un bütün dinamikleriyle olduğu gibi basın mensuplarıyla da her platformda güç birliği yapmaya devam edeceklerinin altını çizerek, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve gazete yetkililerine çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarete; Yeşilgiresun Gazetesi’nden Egemen Öğütçü, İleri Gazetesi’nden Mesut Erdoğan, Öncü ve Ekspres Gazetelerinden Murat Yakarışık, Gündem Gazetesi’nden Mustafa Cici ile Yenigiresun Gazetesi’nden Hakan Kabahasanoğlu katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?