GELECEK PARTİSİ ERKEN SEÇİM İSTİYOR

GELECEK PARTİSİ ERKEN SEÇİM İSTİYOR

Kılıçaslan, “AK parti bırakın uzaya çıkmayı, evinden çıkamaz hale geldi” dedi

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan, AK Parti’nin buz gibi erime sürecine girdiğini iddia ederek “AK parti bırakın uzaya çıkmayı, evinden çıkamaz hale geldi” dedi.

Erken seçim isteyen Kılıçaslan” 20 Yıldır Ülkenin yönetiminde olan Ak Partili kardeşlerime seslenmek istiyorum. Bu zamana kadar yaptıklarınız için teşekkür ederken, şu anda geldiğimiz noktada; ekonomik olarak dibe vurmuş, yargı ve adaleti sarsılmış, eğitim sistemi yaz boza dönmüş, sağlık sistemi çökmüş, 3.dünya Ülkesi konumuna gelmiş, Vatandaşı gelecekten umutsuz, borç içinde, kıt kanaat geçinmeye çalışan bir Ülke konumundayız. Milletimizin psikolojisi bozuldu, intiharlar arttı, suç oranları arttı… Bırakın uzaya gitmeyi evinden kapıya çıkamaz hale geldi insanlar. Sizlere gönül veren, sizlerden yardım isteyen vatandaşa Yönetiminizin her kademesi sırtını döndü, tepeden bakıyor. Hala insanların aklı ile alay edercesine pembe tablo çizerek sorun yokmuş gibi davranmayın! Bu gemi su almıyor, bu gemi batıyor.

Açık çağrımdır! Yol hala yakınken bu yanlıştan geri dönün. Vicdanınızı, insanlığınızı, samimiyetinizi ortaya koyarak Ülkemin içinde bulunduğu bu durumu kabullenin ve kafanızı artık kumdan çıkarın! Bu Ülkenin vatandaşıysanız ve bu ülkeyi seviyorsanız sokaktaki insanlara kulak verin. Bu Ülke sahpsiz değildir. Elbet bir gün Gelecek ve sizin de bu devranınız bitecek. Ama günden güne Eriyorsunuz bu saltanatı yanlışta olsa bırakmamak için direniyorsunuz. Ama bu işin sonunda bu insanların yüzüne bakamayacaksınız. Sizde biliyorsunuz ki artık tek çare erken seçimdir. “Öncekiler ne yaptı” demeyin. 20 yıldır ülkeyi yöneten tek parti Ak Parti ‘dir. An itibari ile “Siz ne yaptınız” diye sorarlar sonra cevap veremezsiniz. Türkiye’yi seviyorsanız, Ülkemizin Geleceğini düşünüyorsanız artık zorlamayın….”dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar