Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu, yeni projelerini anlattı

Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu, yeni projelerini anlattı

GİRESUN (AA) – Giresun Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, projelerini kamuoyuna tanıttı.

Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi'nde düzenlediği toplantıda, 5 yıllık görev süresince yapılan hizmetlerle Giresun'a çok büyük değer kattığını, şehrin çehresini değiştirdiğini söyledi.

Vatandaşların faydasına olacak çalışmaları gerçekleştirme gayretinde olduklarını aktaran Şenlikoğlu, "Göreve gelirken sözünü verdiğimiz projelerin yüzde 75'ini gerçekleştirdik. Kalan yüzde 25'inin çalışmaları ise devam ediyor." dedi.

Şenlikoğlu, kentte kamu yatırımlarıyla birlikte yapılan hizmetlerin maliyetinin 6 milyar lirayı bulduğuna işaret etti.

Görev süresinde 100 projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Şenlikoğlu, yeni projelere ilişkin şu bilgileri paylaştı:

"Giresun Marina Park 42, şehirlerarası otobüs terminali, Cin Ahmet pazar alanı, valilik köprülü kavşak, Sanayi sitesi çevre düzenlemesi, Gedikkaya cam teras projeleri hayata geçirilecek. Yine teleferik projemiz tamamlanacak. Teyyaredüzü Mahallesi'nde balıkçı barınağı yapılacak. Çıtlakkale Mahallesi'nde deniz dolgusuyla yeşil alan kazandırılacak. Mahalle kreşleri kurulacak. Gazi Caddesi'nde yeniden düzenleme gibi bir çok proje tamamlanacak."

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. YARIM YAMALAK ELEŞTİRİ YÜKLÜ HANGİ PROJELERİ İLE GİRESUN’A DEĞER KATMIŞ? GİRESUN’UN ONDAN ÖNCE DEĞERİ YOK MUYMUŞ ? GİRESUN İÇİ TRAFİK PROJESİ İLE Mİ ,SAHİLİMİZDEKİ GECEKONDU KAYIK BARINAKLARI İLE Mİ , ŞEHİR İÇİ PARK PROBLEMLERİ ÇÖZÜMÜ İLE Mİ, KALDIRIM VE YOL İŞGALLERİ DÜZENLEME PROJELERİ İLE Mİ, MODERN PLAJ PROJESİ DEYİP ÇEVRESİNE DEMİR SİVRİ PARMAKLIKLARI DİKEN PROJESİYLE Mİ VB. SAY SAYABİLDİĞİN KADAR HANGİ PROJELERİ İLE DEĞER KATMIŞ? SEÇİMLER YAKLAŞIRKEN BERBAT PROJELERİNİ BİZLERE DEĞER KATAN PROJELER OLARAK ANLATMAYA ÇALIŞIYORSA ÇOK YANILIYOR ÇOOOKKK…
    GERÇEK BELEDİYECİLİK NEDİR? TANIMLAYINDA BİZDE BİLELİM.
    GERÇEK OLMAYAN BELEDİYECİLİK VARSA ZATEN 5 YILDIR SİZLER BELEDİYECİLİK YAPMADINIZ MI ŞEHRİMİZDE ? O ZAMAN YAPILANLAR GERÇEK DEĞİLDİ DEMEK Kİ ? VATANDAŞLAR BU ZAMANA KADAR YANILTILDI MI YANİ ?
    BU İTİRAFIN İLANI OLMUYOR MU O ZAMAN ?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?