GİRESUNSPORUMUZA ZORLA MI YARDIM EDECEĞİZ! 

GİRESUNSPORUMUZA ZORLA MI YARDIM EDECEĞİZ! 

Giresunspor’un tek kalıcı gelir kaynağının liman sahasında bulunan otopark olduğunu sadece Giresunlu değil, Giresunlu olan olmayan herkes biliyor.2014 yılında bu otoparktan kulübe aktarılan parayla ilgili skandal ortaya çıkmış ve medyanın 1 numaralı flaş haberi olarak bültenlerde yer almıştı.

Takımın kulüp başkanı Temel Bozbağ burayla ilgili 2 yıl önce,”Ortağız ama ortaklık demeyeceğim. Aylık cirosu 35-40 bin TL den aşağı değilken bize haftada bin TL, ayda 6 bin TL veriyorlar. Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle bir soygun yok. Olmazsa Giresunspor tabelasını, adımızı oradan indireceğiz.”demişti.

Şimdi de büyük soygun var mı bilinmiyor ama yaşanan son olay da gündeme gelmeli diye düşünüyorum. Giresunspor adı altında limanda işletilen otoparktan vatandaşlardan gelen bir şikayet üzerine bir konuyu ele almaya gerek kaldı değerli okurlar..

Bu liman sahadaki otopark Giresunsporumuzun yararına tahsis edilmiş bir alan.Ve buradan da elde edilen gelirin takımıza aktarılacak olmasındandır ki,elimizi cebimize götürürken çok da mutlu oluyoruz.Bir kuruşluk bizim de faydamız var diye..Ama otoparkta park ettiği aracından bir şey almak için yeniden otopark alanına giren şahıstan 2 tl alan gişecinin haraç alır gibi rakam istemesi ve bunu almamız zorunlu diyerek dayatma göstermesi skandal değildir de nedir? Biz de istiyoruz ki bu takıma yardım edelim.Biz de istiyoruz ki bu takımın bütçesine buradan bir yardım da bizden gitsin.Biz istiyoruz kim memleketimizin takımına sadece Giresunlu değil olan olmayan herkes yardım etsin..

Ama kardeşim; her şeyin de bir yolu yordamı yok mu? Tabiî ki otopark alanı bu takıma destek amaçlı açılmışsa herkes taşın altına elini koysun ama bunu da yaparken zoraki olmasın! Kardeşim hayır hasenat işleri iyidir lakin dayatma olmadan. Dayatma oldu mu da o hayır şerre döner. Deme de gerek yok bu kadarını bilmek için çok dindar olmaya da gerek yok! Şimdi bu köşemi burada bitirirken haber yazarken bizlerin bir deyimi vardır. “Şimdi gözler yetkililerin konuya göstereceği duyarlılığa çevrildi” diye.., İşte o sözle veda ediyorum. Bakalım ne yanıt gelir..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?