“GİRESUN’UN YÜZDE 80’İ DUROĞLU’NA GELECEK!”

    “GİRESUN’UN YÜZDE 80’İ DUROĞLU’NA GELECEK!”

DUROĞLU BELEDİYE BAŞKANI KILIÇASLAN, GAZETECİ SEDAT KARAKAYA’YA KONUŞTU.

   HABER:SEDAT KARAKAYA

      FOTOĞRAF:EYÜP ENSAR ÖZTÜRK

Duroğlu Belde Belediyesi’nin Ak Partili Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan,Gazeteci Sedat Karakaya’ya değerlendirmelerde bulundu.”Partimiz söz verdiği tüm vaadleri yerine getiriyor”diyerek söze başlayan Belediye başkanı Kılıçaslan şunları  söyledi:     “Başkanlık bir tarafa ben beldemin, bir ağabeyi bir kardeşiyim, öyle görüyorum kendimi. Duroğlu’nda yüzde 80 elektrik sorununu çözdük, yüzde 20’lik işimiz kaldı. Onu da Allah kısmet ederse yakın zamanda bitirmeye çalışacağız bu konuda çalışmalarımız sürüyor.Beldemizi halkının refahı huzurlu bir yaşamı için ne gerekiyorsa imkanlarımız ölçüsünde yapmaya gayret ediyoruz.Bu çalışmalarda tabiki iktidar gücünden faydalanıyoruz. Dönemimizden önce getirilmemiş yada bir şekilde yoksun bırakılmış hizmetleri beldemize kazandırdık. Bu gidişatımızdan ödün vermemeye devam ediyoruz. Giresun’un yüzde 80’ini Duroğlu’na çekeceğim. Bana göre 2 ayda bir seçim var,çünkü periyodik toplantılar yaparak belde halkının sorunlarını onlarla yüzyüze ve objektif şekilde masaya yatırıyoruz.Bu bizim seçim bildirgemizde de vardı zaten onu da hayata geçirince emin olun halkla bütünleşmenin tadına vardık.Umarız bu tür faaliyetler başka belediyelerimize de örnek olur diye düşünüyorum”

Duroğlu’nu özellikle marka haline getirmek adına canla başla çalıştıklarının altını çizen Kılıçaslan,”Pahalı yatırım yerine kaliteli ve kalıcı yatırımlar yapmaya özen gösteriyoruz”şeklinde konuştu.

Bir öğrencinin,”Beldemizde neden  kütüphane yok”şeklindeki sorusu üzerine Kılıçaslan,”Donanımlı 4 katlı belediyemizde çocuk kütüphanesi olacak. Bu konuda çalışmalarımız var kesinlikle kütüphane oluşturacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?