GÖZLERİNİ 3.LİGE DİKTİLER

GÖZLERİNİ 3.LİGE DİKTİLER

Bölgesel Amatör Lig’indeki (BAL) ekiplerimizden Görelespor, yeni sezon hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor. Bu sezon 3.Lig hasretine son vermek isteyen yeşil-beyazlılar, Teknik Patron Gökhan Uzungüngör yönetiminde çalışmalarına devam ediyor.
Kadrosunu güçlendirmek için transferde arayışlarına devam eden Görelespor’da Teknik Patron Uzungüngör, güçlü bir kadro kurarak 3.Lig hasretine son vermek istediklerini söyledi. Uzungüngör, “Şuanda hazırlıklarımız güzel gidiyor. İyi bir kadroya sahibiz ancak kaliteli takviyeler ile birlikte Görelespor’un arzu ettiği 3.Lig mutluluğunu yaşatmak için transferde girişimlerimiz sürüyor. Taraftarlarımızdan yaşanan pandemi süreci nedeniyle ayrı kalabiliriz ancak onların desteğini her zaman arkamızda hissedeceğiz. Ve sezon sonunda Görelespor layık olduğu 3.Lig’e çıkacak ve ondan sonra daha büyük hedefler için yoluna devam edecek” dedi.
TRANSFER
Yeşil- beyazlı ekipte Bayram Çelik sevinci yaşanıyor. İlçe temsilcisi bir süreden beri görüş alışverişinde olduğu stoper Bayram Çelik ile yeni sezon içinde anlaşmaya vardı. Görelespor, Bayram Çelik ile anlaşmaya vararak defans bloğunu iyice sağlama alırken, takımda ihtiyaç duyulan diğer mevkilere de takviye yapmak için girişimlerini sürdürüyor.
Uzungüngör, “Transferde bu zamana kadar kadromuza yakından tanıdığımız kaliteli isimler kattık. Aldığımız tüm oyuncular direkt ilk 11’de oynayacak kapasiteye sahipler. Bu yeni transferlerimizin yeni sezonda takıma büyük güç katacağına inancım tam. Takımda eksikliğini hissettiğimiz mevkilere yine isabetli transferler yapacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?