İKİ MAÇTA ALINAN SONUÇLAR CEMAL ÖZTÜRK’ÜN KEYFİNİ KAÇIRDI !

İKİ MAÇTA ALINAN SONUÇLAR CEMAL ÖZTÜRK’ÜN KEYFİNİ KAÇIRDI !

Giresunspor’un ilk iki haftada aldığı sonuçlar, Giresun camiasını rahatsız etti..
Rahatsız olanların başında Giresun Milletvekili Ekonomi Komisyon Başkanı Cemal Öztürk’te var..
Cemal Öztürk Ağustos başında Giresunspor yönetimini ziyaret etmiş, yeni sezon için dileklerini ve desteğini açıklamıştı..
Yeni sezon öncesi hazırlıkları kapsamında kulüp tesislerinde sürdürdüğü antrenman çalışmalarında takımı ziyaret eden Öztürk, burada yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelmiş, “Maddi ve manevi olarak her zaman takımımızın yanındayız” diyerek , ”Hep birlikte omuz omuza Giresunspor’u hak ettiği yere Süper Lig’e taşıyacağız.” diye de dilekte bulunmuştu..Destek adına ilk etapta 128 adet forma satın alarak Giresunpor’un kampanyasına destek olmuştu.
Yine burada yaptığı konuşmada; ”Giresunspor şehrimizin en büyük marka değeridir. Sevincimizde, hüznümüzde, her günümüzde Giresun ve Giresunspor var. Futbol takımımız Giresunlular olarak hepimizin ortak paydasıdır. Şehrimizin gururu Giresunspor’a destek vermek hepimizin görevidir. Kulübümüze bugüne kadar gereken desteği verdik ve bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Maddi ve manevi olarak her zaman takımımızın yanında olmak boynumuzun borcudur. Giresunspor’a sadece Giresun’da yaşayan hemşehrilerimizin değil tüm Türkiye’de ve yurtdışında yaşayan hemşehrilerimizin destek olması gerekir. Çünkü futbol sadece futbol değildir. Şehirlerin aidiyetlik duygusunu oluşturan, pekiştiren önemli unsurlardan biridir. Şehrin tanıtımına büyük katkı yapmaktadır. Giresunspor hepimizin, tüm Giresunluların takımıdır. Sadece Giresun’da yaşayanların değil, yurt içinde ve dışında yaşayan Giresunluların ortak sevdası, heyecanı ve mutluluğudur.
Bu sezon ligde iyi bir takım kurduğumuza inanıyorum. Bu aşamada büyük sorumluluk üstlenen, ellerinden gelen gayreti gösteren Kulüp Başkanımız Sayın Sacit Ali Eren başta olmak üzere yönetim kurulumuzun tüm üyelerine teşekkür ediyorum. Takımımızın başında tecrübeli bir antrenörümüz var. Başarılı olacağımıza ve şampiyonluğu göğüsleyeceğimize inanıyorum. Bu konuda yönetimimize, teknik heyetimize ve oyuncularımıza güvenimiz tamdır. Transfer çalışmaları yolunda gidiyor. Taraftarlarımız kulübümüze destek olsunlar. Hep beraber omuz omuza olalım ve Giresunspor’u hak ettiği yere Süper Lig’e taşıyalım.”diyerek, taraftarların ve Giresun camiasının gönüllerine su serpmişti..Konuşmasının devamında da “En büyük hayalimiz yeni yapılan stadyumumuzun tamamlanması ve Giresunspor’umuzun bu sezon Süper Lig’e çıkmasıdır. Yeni stadyum şehrimizin en büyük spor yatırımı olacak. Yeni spor tesislerimizle birlikte Giresunlu gençlerin sportif faaliyetlerde daha başarılı olacaklarına inanıyorum. Tamamlandığında Giresun yüksek standartlarda bir stadyuma kavuşmuş olacak. Böylelikle şehrimizin önemli bir eksikliğini gidermiş olacağız. Bu iş gönül işidir. Bunun temelinde ise Giresun sevdası vardır. Bizler şehrin ileri gelenleri olarak takımımızı destekliyoruz ve desteğini sürdüreceğini belirtmiş, Giresunspor kulüp başkanı Ali Eren’e, teknik heyete, futbolculara taraftarlarımıza yeni sezonda başarılar dilemişti…
ALINAN SONUÇLAR ÖYLE DEMİYOR
Sezonbaşı ilk iki haftada yarım düzine gol yiyen Giresunspor için Gazetemize açıklamalarda bulunan Cemal Öztürk; kulübü ziyaret ettiğimizde Ali Başkanımız; “Böyle iyiyiz..Şöyle iyiyiz..Hocamız böyle iyi, şöyle iyi! Şampiyonluğa oynuyoruz “ dediler. Ancak gel görki alınan sonuçlar öyle demiyor..
Ben de kendilerine; “Antrenör maç almıyor..Futbolcular maç alıyor” demiştim..İki hafta sonunda gördük ki kredilerini hızla tüketiyorlar.
HOCA, FUTBOLCU ALIRKEN KİMSEYE SORMUYORLAR
Hoca alırken bizlere sormuyorlar..Futbolcu alırken kimseye sormuyorlar! Ama bizlerden destek ve para istiyorlar. Bizler destek veriyoruz..Sözünü de verdik. Yeterki iyi takım kurun..Camia Giresunspor’u mutlu etsin! Her zaman yanınızdayız..Destek veririz” dedik..Ancak alınan iki maç sonunda Giresun Camiasını mahcup ettiler..İki haftada yarım düzine gol yediler..Bir hesap-kitap yapacağız..Giresunspor’u sahipsiz bırakmayız..Herkesin gönlü rahat olsun..Bundan sonra Giresunspor’un puan kaybına tahammülü olmadığını da Giresunspor’a hükmedenler anlasın! Dedi..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?