Karagöl Otel, Bayram Sonrası Hizmete Giriyor

Karagöl Otel, Bayram Sonrası Hizmete Giriyor

İl Genel Meclisi İmar Komisyon Başkanı Ahmet Şahin, Bulancak İl Genel Meclisi Üyesi Hamit Karaoğlanoğlu, Yağlıdere İl Genel Meclisi Üyesi Fikret Karahasan, Bektaş Yaylası’nda tadilat çalışması devam eden Karagöl Otel’in inşaatını incelediler.

İş adamı Hamit Karaoğlanoğlu adına satın alınan ve tadilat inşaatı devam eden otelde incelemelerde bulunan ve inşaat yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Tüm Giresun Kültür Turizm Derneği Başkanı Mehmet Uzun, çalışmaların tamamlanarak otelin Ramazan Bayramı’nın sonunda hizmete açılacağını söyledi.

Tüm Giresun Kültür Turizm Derneği Başkanı Mehmet Uzun, Otel hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Gezi sırasında inşaat çalışmaları ve tesis içerisinde yapılması planlanan faaliyetler hakkında bilgi veren Karagöl Otel’in yetkilileri, “Bu otelimiz 39 oda olup, 90 yataklıdır. Ayrıca 250 kişilik gayet güzel bir lokantası, pide yapım fırınları bulunmaktadır. Otelimizin 4 yıldızlı otel ayarındadır. Yıllardır eksikliğini hissettiğimiz Bektaş Yaylası’ndaki otel sıkıntısı nihayet giderildi.  Bayram sonunda otelimiz hizmete açılacak. Otelimiz gelecek misafirlere Karagöl dağlarından başlayıp; Eğribel ve Kümbet Yaylaları’ndan mis gibi ladin ormanları içinde eşsiz bir doğa harikası sunacaktır. Açılacak olan bu otelimize Bulancak’tan 50 km, Batlama içinden 50km,  Erimez-Kulakkaya’dan 60km.  Giresun Dereli Yavuz kemalden 75 km olmak üzere; tamamen asfaltlanmış yollardan ulaşım sağlanmaktadır. Ordu-Giresun Havaalanı’ndan bir saatte ulaşım sağlanmaktadır. Gelecek misafirlere buz gibi su, doğal et ürünleri, doğal sebze ve mantar gibi ürünler sunulacaktır. Gelecek misafirler gayet sessiz ve huzurlu ortamda Denizden ve şehrin gürültüsünden 2010 metre yükseklikte muazzam bir tatil yapacaklardır. Bu oteli Bektaş yaylamıza kazandıran iş adamlarına başta Hamit Karaoğlanoğlu olmak üzere; diğer ortaklarına biz de sonsuz teşekkürler ediyoruz. İlimize hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?