KARAOSMANOĞLU MAZBATASINI ALDI

KARAOSMANOĞLU MAZBATASINI ALDI

MHP’nin yeni il başkanı Abdullah Karaosmanoğlu yeni yönetim kurulu ile mazbatasını aldı. Dün saat  13.00’ de yönetim kurulu üyeleri ile seçim kuruluna giden Başkan Karaosmanoğlu’nun mazbatasını, Seçim Kurulu Müdürü İbrahim Şener takdim etti.

Başkan Karaosmanoğlu Seçim Kurulu Şener’e teşekkür ederek, çalışma arkadaşları ile birlikte fotoğraf çektirdi. Ardından Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ataparkta düzenlenen Filistin mitingine katıldı..

Başkan Karaosmanoğlu görevi devraldı…

MHP İl Başkanlığına seçilen ve bugün mazbatasını alan Abdullah Karaosmanoğlu başkanlık görevini önceki başkan Mahmut Karakuş dan devraldı. Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte parti il binasına gelen Karaosmanoğlu İl Başkanı Mahmut Karakuş, Merkez İlçe Başkanı Murat Altın ve partililer tarafından karşılandı. Devir teslim töreninde bir konuşma yapan eski başkan Karakuş güzel bir kadro oluşturduğundan dolayı yeni başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. MHP’nin köklü bir parti olduğunu kaydeden Karakuş  yeni yönetime başarılar dileyerek, her zaman partisinin emrinde olduğunu dile getirdi.

Yeni başkan Karaosmanoğlu da Mahmut Başkan a vermiş ve verecek olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

“Davamızın eriyiz, Türkiye sevdalısıyız” diye sözlerine devam eden baskan Karaosmanoğlu yönetimimizi tecrübeli ve genç arkadaşlarımızdan oluşturduk. Aynı zamanda duayen isimlerden istişare kurulu kuracağız. Birlik ve beraberliğimizi perçinleyerek etrafa yayıp, büyüyeceğiz. Önümüzdeki mali seçimlerde en yüksek başarıyı sağlayacağız. Milletvekili genel seçimlerinde de bu başarıyı devam ettireceğiz diye konuştu. Ardından başkanlık koltuğuna oturdu.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?