KIZ NİYE ÇIĞLIK ATIYORDU?

KIZ NİYE ÇIĞLIK ATIYORDU?

 

Terörü kınamak değil lanetliyoruz ve de lanetledik! Yapanların üzerine olsun dedik oldu.

Fakat bu değil asıl gaye, Terörü besleyenlerin terör yılanı tarafından sokulmaları değil, Terörü beslemeye yine seve seve devam edecek olmalarıdır.

ABD’nin ikiz kule oyununda 2000 kişisini gözden çıkarabilmesi ve ırak bulmacası ile Ortadoğu Gazetesi’ndeki köşe kapmacalarını fitillemesi gibi, Avrupa’nın da özellikle Almanya, Belçika gibi Fransa gibi terör ü besleyen ülkelerin de aynı heves ile Türkiye üzerine kurdukları oyun tezgahları hep devam edecektir.

Geçen gün izlediğim bir video kanını dondurdu daha fazla bakamadım. Bazı milletler gerçekten vicdansız, gerçekten sevgisiz, ruhsuz, hakikaten robot milletler onlar!

Almanlar Avrupa’da soykırım yaparken, bir tır dolusu çırılçıplak insanları sıkıştırarak ve bir kız çocuğunun çığlıkları içinde içeri girmek istemeyip giriş merdivenlerine yapışmasına tekme atarak içeri sokan bir Alman komutandan sonra sıkıca tırın arka kapıları kapatılıp, tırın arkasından çıkan egzozun gazını dev bir boru ile yine tırın içine bir deliğe yerleştiriyorlardı. Tır hareket edip bir yere gidecekmiş gibi yapıyor sonra olduğu alanda sürekli daireler çizmeye başlıyordu. Sıraya giren komutanlar soğukkanlılıkla bir film izler gibi sıraya, yan yana dizilerek onca insanın katledilişini, öldürüldüğünü zevkle nefes dahi almadan, kıpırdamadan ellerinde çantalar robot gibi izliyorlardı.

Yazıklar olsun! Böyle milletlerin üzerine olsun Allah’ın gazabı, laneti!

Şimdi de bu terör pisliğini türeyip, besleyip, birlikte hedefler çiziyorlar başka insanların ülkeleri ve geleceği üzerinde.

Şimdi de onlara gelsin Allah’ın gazabı!

Lakin bir şey var ki, bazı milletler, üzerlerine defalarca peygamber gelmiş ve uyarılmış olmalarına rağmen, azgınlıklarından hiçbir şey kaybetmeyerek zulüm yapmaya devam etmişlerdir, hala da etmeye devam ediyorlardır.

İsrail gibi!

O nedenle bizler daima Allah yolunda, vatan, birlik ve beraberlik yolunda, bayrak ve millet yolundaki verdiğimiz şehitlerimiz için “Allah onlardan razı olsun” diyerek bu savunmayı  o mikroplara karşı güçlü halde sürdüreceğiz, sürdürmeye de devam edeceğiz!

Ancak daima ilerideki hesapları iyi yaparak, sadece günü kurtarmaya çalışmayarak, kesinlikle içte bölünmeyi engelleyerek, bir olacağız diri olacağız!

Allah, yolumuzu aydınlık, müreffeh ve geleceği huzur dolu ve çocuklarımızın yarınları için  bereketli Türkiye eylesin inşaAllah!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?