KORAY AYDIN GİRESUN’A ÇIKARMA YAPACAK

KORAY AYDIN GİRESUN’A ÇIKARMA YAPACAK

İyi Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Koray Aydın,Cumartesi günü Giresun’a gelecek.Partisinin İlçelerle dayanışma yemeğinde konuşan İyi Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ünzile Yüksel,Koray Aydın’ın 21 Aralık Cumartesi saat 13.00’te,Hüseyin Restaurant’ta Giresunlular ile buluşacağını açıkladı.
Yüksel “Tüm hemşehrilerimizi aramızda görmek istiyoruz. Sayon Koray Aydın, bu partinin bu günlere gelmesinin gerçek mimarlarından biridir.Etkinliğimiz halka açık olacaktır”dedi.
BÜYÜK İLGİ..
Bu arada İyi Parti dayanışma yemeği Cumartesi ,aynı Restauratta yapıldı.Katılımın oldukça yüksek olduğu yemek sonrası sorularımızı yanıtlayan Yüksel “İyi Parti,her geçen gün hızla büyüyor.Bugün ilçelerimizle dayanışma yemeğinde buluştuk.Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum”dedi
Yüksel ayrıca Güney Çevre Yolundan vazgeçmenin Giresun’u geriye götüreceğine işaret ederek”Ordu bu hizmeti aldı.Giresun niye bu hakkından vazgeçsin.Bu il nasıl büyüyecek.Zaten arazi darlığı var.Siz, Güney Çevre Yolu projesinden vazgeçerek, Giresun’u büyütmez iddiasından vazgeçmiş olursunuz. İyi Parti iktidara gelir gelmez ilk iş olarak Güney Çevre Yolunu yapacaktır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?