ŞEBİNKARAHİSAR STK’LARI SARIYER BELEDİYE BAŞKANI OKTAY AKSU’YU ZİYARET ETTİ
Haber: Sadi Toygar
Şebinkarahisar sivil toplum kuruluşları, Çekmeköy Belediyesi Meclis Başkanı vekili Bora Kılıç öncülüğünde, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek yönetim kurulu, Şebinkarahisar Vakfı başkanı Hasan Satıcı, ŞEBİNSİAD Başkan vekili Aslan Karaaslan ve Sarıyer’de faaliyet gösteren Dernek Başkanları ile Ferahevler mahallesi Muhtarı Durmuş Bayraktar,Sarıyer Belediye Başkanı Oktay Aksu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar dilediler
SAMİMİ VE İÇTEN YAKLAŞIM
Sarıyer Belediye Başkanı Oktay Aksu ile Çekmeköy Belediye Meclis Başkan Vekili Bora, geçmişten bugüne dost ve arkadaş olarak diyalog içinde olduklarını belirterek samimi ve içten sohbetlerde bulundular
Ziyaretten dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Oktay Aksu, heyete sıcak ilgi göstererek parti ayırımı gözetmeden siyaset üstü bir yaklaşımla Sarıyer Halkına hizmet edeceğini, sivil toplum kuruluşları ile de istişare ve diyalog içinde olacağını belirterek sosyal kültürel faaliyetler de sosyal tesislerin Derneklere ve halka hizmete açık olduğunu söyledi
Ziyaret katılan Şebinkarahisar heyeti kendilerini tek tek tanıtarak Başkan Oktay Aksu’ ya hayırlı olsun dileklerinde bulundular
Heyet ziyaret anısına hediye takdim ederek ilgi, alaka ve içten yaklaşım için teşekkür ettiler
Şebinkarahisar heyeti daha sonra Sarıyer Belediye Başkan yardımcısı Nizamettin Günel’e de hayırlı olsun dileklerinde bulundular