Ömer Karahasan’dan Bulancak’a özel projeler

Ömer Karahasan’dan Bulancak’a özel projeler

Bulancak’ın sevilen simalarından Ak Parti Bulancak Belediye Başkan aday adayı işadamı Ömer Karahasan ,seçilmesi halinde ilçeyi gençlerle birlikte yöneteceğini söyledi.

31 Mart 2024 seçimlerinde AK Parti Bulancak Belediye Başkan Aday Adayı olan genç iş insanı Ömer Karahasan, Bulancak’ta güçlü isimlerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Cumhurbaşkanımızın Gönül Belediyeciliği sözünde yola çıkarak gönüllere girmeye talipli olacağım diyen Karahasan,herkesin Ömer ağabeyi, herkesin bizim Ömer’i olacağını söyleyerek Bulancak’ı daha iyi noktalara gençlerle birlikte getireceğini ifade etti.

Projelerini ve hedeflerini hazırladığını belirten Karahasan, başkan olması durumunda, Lojistik Merkezi,Bilgi Evleri ,Ders Atölyeleri,Salon Sporları,Eğitim ve Kültür Vakfı,Yazılım Şirketi,Kadın Kooperatifi, Aile Rehberlik Merkezi ,Karadeniz’in En Büyük Şehir Kütüphanesi,Mahalle Meclisleri,(60 yaş üstü için) 2. Gençlik Yılları Lokalleri, Evde Bakım Hizmeti, Arge Merkezi, Engelsiz Park projeleriyle Bulancak insanına üstün hizmetler sunmanın gayretinde olacaklarını söyledi.

Bulancak ve Giresun’da uzun yıllardır Sivil Toplum Kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunan, evli ve 2 çocuk babası olan Ömer Karahasan, 2018 yılında gerçekleştirilen 27. dönem milletvekili seçimlerinde de Giresun milletvekili aday adayı olmuştu.

Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?