ÖNEMLİ OLAN GÜVEN DEĞİL Mİ?

ÖNEMLİ OLAN GÜVEN DEĞİL Mİ?

Kırılganlığım var. Sözün bittiği yerde miyiz onu da bilmiyorum. Anlatmak için bir kelime yetmiyor. Bir şey yazdığında huzur bozuluyor. Peki biz mi bozuyoruz. Çıkıp birileri atmaca gibi atlayıp bizlerin yazdıklarına dokunmaya çalışıyor.
Belki yıllarca siyasetin içinde olabilirsin. Çık sokağa seni tanıyan çok kişi var mı buna bak. Bu zamana kadar bu şehir için ne yaptın. Ben isyan ederim, emekli adamım. Senin bulgurun kuru. Kimse sana burası fabrika demedi de bu kadar insanı işe alırken neredeydin.
Tabii ki işsizliği önlemek için yapılanlara eyvallah da amasını anlatmaya lüzum yok. Bugün bazı sıkıntılar yaşanıyorsa sıkıntının kaynağına inmek gerek. Neyse biz futbolumuza bakalım. Sakin olmak ihtiyatlı davranmak lazım.
Bir şeyler söylendiğinde çirkin, güzel birbirine karışıyor. Kaçak edebiyatı da yapmıyorum. Yeri gelir eleştirir, yeri gelir yapılanlar adına mutluluk dolu yazılar yazarım.
Bu şehirde herkes kimin ne yaptığını iyi bilir. Giresunspor için çoğu kişiler bir destek için yanından bile geçmezken, elini taşın altına koyanlara söylenecek söz de bulamıyorum. İyisiyle, kötüsüyle bir şeyler yapmak isteyenlere baktığımda diğerlerini karşılaştırdığımda bunların Allah’ı var diyebiliyorum.
Ah Giresun’um ah. Alışılmışın dışında bir yaşam öyküsü. Zaman zaman başarıyla bizleri mutlu eden, hayal kırıklığı yaşatan, inişleri, çıkışları ile mutlulukları kavgalarıyla tam bir yaşam öyküsü.
Siz siz olun bu şehre sahip çıkın. Bu sadece sözde olmasın. Bu şehir çok şeylere hasret. Çok şeylerin projesini bekliyor. Buradan Belediye başkanı seçimlerinde aday olanlara başarılar diliyorum.
Bu şehrin sıkıntıları belli. Seçilecek kişi ve ekibi bunların bilinci içinde olmalıdır. Sporuna, ekonomisine, şehrin güzelliğine ve halkın onlara karşı olan güvenini ihmal etmemelidirler.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?