ŞENLİKOĞLU: PROJELERİMİZİ BİRER BİRER TAMAMLIYORUZ

ŞENLİKOĞLU: PROJELERİMİZİ BİRER BİRER TAMAMLIYORUZ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, imza attığı projeler ve gerçekleştirdiği diğer çalışmalarla Giresun’un gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunmaya devam ediyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu şehrin batı yakası için düşündükleri  yaşam alanı projesi hakkında önemli tespitlerde bulundu

Başkan Aytekin Şenlikoğlu  Doğu Park ve Galericiler Sitesi projesinin bir parçası olan ve projenin batı yakasını kapsayan yaşam alanı bölümünün  de hızla ilerlediğini vurguladı.

Belediye’den yapılan açıklamada, “Sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla vatandaşların uğrak noktaları arasında yer alması beklenen bu alan bölgenin çehresini değiştirecek olup, içeriğinde; kamelya, oturma grupları, gölet, büyük oyun grupları, yürüyüş sahası, bitkilendirme, peyzaj düzenlemeleri ve kafeler yer alıyor.” denildi.

Başkan Aytekin Şenlikoğlu ise “Şehrimize değer katacak kıymetli projeleri birer birer tamamlamak için çalışıyoruz. Bu projelerin tamamlanmasıyla birlikte, Giresun’umuz daha yaşanabilir bir şehir olacak.  Doğu Park Galericiler Sitesi projemizin bir parçası olan bu yeşil alan kısmımızda da çalışmalar hızla ilerliyor. Atıl durumdaki bu alanları yaşam alanı olarak şehrimize kazandırıyoruz. Giresun’umuza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?