Şenlikoğlu şoför esnafı ile buluştu

Şenlikoğlu şoför esnafı ile buluştu

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Şenlikoğlu şoför esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Plajlar Bölgesi’ndeki Belediye Plaj Sosyal Tesisleri’ndeki buluşmaya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Çeltik ve yönetimi ile taksi, dolmuş ve servis kooperatiflerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

Başkan Aytekin Şenlikoğlu sohbet havasında gerçekleşen programda, şoför esnafının sorun ve taleplerini dinledi. Şenlikoğlu ayrıca belediyenin gerçekleşen ve planlanan projeleri hakkında bilgiler aktardı.

Şoför esnafına bugüne kadar Giresun’da gerçekleştirdikleri alt ve üstyapı yatırımları hakkında bilgi de veren Başkan Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’un artık bir cazibe merkezi olduğunu ve komşu illerden gelen ziyaretçi sayısının hızla arttığını söyleyerek: “Görevde olduğumuz 5 yılda söz verdiklerimizin yüzde 75’ini yaptık. Bir sonraki dönemimizde de diğer kalanların yanı sıra vizyon projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Şenlikoğlu: “Diyalog varsa dağ gibi sorunlar bir nokta haline geliyor. Eğer diyalog yoksa, iletişim yoksa küçücük sorunlar dağ gibi büyük hale geliyor. Bu sebeple insanlarla bir araya gelmek, konuşmak, sorunları çözmek ya da ortak çalışma alanlarında fikir alışverişinde bulunmak her zaman için yararlı diye düşünüyorum. Genel anlamda mutlaka her kooperatifin, her bölgenin sorunları olabiliyor. Bunların çözüme kavuşması için çaba gösteriyoruz. Mevzuatlar yasalar çerçevesinde bu kararları alıyoruz. Sizler önemli bir kamu hizmeti veriyorsunuz. Bizim gözümüzde çok değerlisiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. İşlerinizde hepinize kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda söz alan şoför esnaflarının sorun ve taleplerini de dinleyen Başkan Şenlikoğlu kendisine aktarılan konulara tek tek cevap verdi.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Çeltik ise, yapılan organizasyondan dolayı Başkan Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?