“Tek gayemiz şampiyon olmak”

“Tek gayemiz şampiyon olmak”

Bölgesel Amatör Lig takımlarından 1926 Bulancakspor ikinci yarıya hazır.

Şimşekler Cumartesi günü zorlu deplasmanda Erzurum Palandökenspor ile ikinci yarıya merhaba diyecek.

Takımın As Başkanı Bahtiyar Sezer yaptığı açıklamada; “1926 Bulancakspor’un mevcut bir sistemi var. Hocası da var, yönetimi de var. Bu hafta sonu ikinci yarı başlıyor. Yeni takviye ettiğimiz futbolcularla ve var olan oyuncularımızla; hocasıyla, yönetimi ile ikinci yarıya çok iyi hazırlandık.

İkinci yarıya iddialı hazırlandık. Tek amacımız 10. Gruptan şampiyon olarak çıkmak. Bunun içinde hocamızın direktifleriyle gerekli mevkilere transferleri yaptık. Hiçbir zaman hesabın dışında hareket etmedik. Ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz.

1926 Bulancakspor seyircisine, taraftarına ve takımını sevenlerine en iyi futbolu ikinci yarı itibariyle seyrettirecek bir takım olma peşinde. Bunu başardığımıza inanıyoruz.

Yaptığımız takviyelere bakarsanız hepsi birbirinden değerli ve kıymetli oyuncular. Amacımız bu sezon hesabı kitabı doğru analiz edip mutlu sona ulaşmaktır.” dedi.

Erzurum Palandökenspor ile deplasmanda karşılaşacak olan 1926 Bulancakspor’un puanı 23, Erzurum Palandökenspor’un ise 17 puanı var.

Haber : Erol Küçük

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?