TEYYAREDÜZÜ İÇİN DOĞALGAZ HAYAL Mİ?

TEYYAREDÜZÜ İÇİN DOĞALGAZ HAYAL Mİ?

Teyyaredüzü Mahallesi’nde sıcak ilgi ile karşılanan Aksu, doğalgazın bu bölgeye gelmesinin zaman alacağını söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Teyyaredüzü Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Teyyaredüzü Mahallesi Muhtarı Volkan Turgut tarafından karşılanan Belediye Başkanı Kerim Aksu, mahalle sakinleri ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını bizzat yerinde dinleyen Başkan Aksu, burada yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi. “Elimizde olan imkanları en iyi şekilde değerlendirerek hizmet üretmeye çalışıyoruz. Daha iyi ve yaşanabilir Giresun için varız. Geçtiğimiz yıllarda bu mahallemizde önemli derecede asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu yılda ihtiyaç gördüğümüz yolların yapımını sürdüreceğiz. Terminal arkasındaki yolu açarak bu mahallenin şehir merkezine ulaşımını sağladık. Hastane önünden Batlama mevkiine bağlantısı içinde çalışmalarımız devam ediyor. Doğalgaz çalışmaları şehir merkezinde yapılıyor. Bu bölgeye gelmesi biraz zaman alacak.” dedi.

Yapılan belediye çalışmaları hakkında da vatandaşları bilgilendiren Başkan Kerim Aksu, vatandaşlardan gelen talepleri de tek tek not alarak, yapılması için ilgili birimlere talimat verdi.

Başkan Aksu, yapılan toplantının ardından Boztekke Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun ziyaretinden memnun olan mahalle sakinleri ve esnaflar teşekkür ettiler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?