TIĞLI VE TÜRKER SAHAYA İNDİ

TIĞLI VE TÜRKER SAHAYA İNDİ

CHP İl Başkanlığı’ndan, Aksu Esnafına Ziyaret.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, İl ve Merkez İlçe Kadın ve Gençlik Kolları, Giresun’un Aksu Mahallesi’ndeki pazar alanını ziyaret etti. CHP Giresun İl Başkanlığı tarafından yayınlanan basın bülteninde esnaf ziyareti ile ilgili şu bilgiler paylaşıldı:

“Halkla ve pazar esnafıyla İl ve Merkez İlçe Örgütü olarak halkın ve esnafın sorunlarını, dert ve şikayetlerini dinledik. Ülkemizin içinde bulunduğu, başta fındık olmak üzere ekonomik meseleler üzerine vatandaşın şikâyet, görüş ve önerilerini aldık. Ekonomi ağırlıklı bu ziyaretlerde aynı zamanda ülkemizin komşuları başta olmak üzere yaşanan siyasi ve toplumsal sorunları da samimi bir şekilde vatandaşlarla paylaştık, görüş ve önerileri dinleyen halkımızın da bu konulardaki samimi fikirleri ve istek ve huzur ortamının ülkemizde tesis edilmesi ile ilgili beklentilerini gözlemledik.

Ayrıca fındık fiyatının düşüklüğü zamların insafsızlığı karşısında geçimin ne kadar zorlaştığını da en iyi pazarlarda görüleceğini esnaftan ve halktan dinledik. Gayet samimi, içten gerçekleşen ziyaret dolayısıyla esnafımızın ve halkımızın sıcak ilgisine ve samimiyetine İl ve Merkez İlçe Örgütü olarak teşekkür ettik.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?