Türk Eğitim-Sen’den, Gündem Gazetesi’ne ziyaret

Türk Eğitim-Sen’den, Gündem Gazetesi’ne ziyaret

Türk Eğitim-Sen Giresun Şube Başkanı Arif Çetinkaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Giresun Gündem Gazetesi’ni ziyaret etti. Başkan Çetinkaya, Giresun Gündem Gazetesi Halkla İlişkiler Müdiresi Fatma Bulduk Uğurlu’yu ziyaret ederek ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Giresun’da çalışan kadınları ziyaretler bulunduklarını ve bu çerçevede Gündem Gazetesi’ni de ziyaret ettiklerini belirten Başkan Çetinkaya, Fatma Bulduk Uğurlu’yu da basın camiası içinde emek veren bir kadın olması sebebiyle ayrıca tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Arif Çetinkaya; “Ben de eski bir basın emekçisi olarak, bu sektörün zorluklarını biliyorum. Bu çerçevede Fatma hanımı da ayrıca tebrik ediyorum. Çalışma hayatında kadınların sayısının artması ülke ekonomisi için önemli katkı sağlayacaktır. Ancak çalışma hayatında kadınların ne kadar zor şartlarda mücadele ettiklerini çok iyi biliyoruz. Bu zorlukların bir türlü düzeltilememesi sebebiyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak biraz şekilcilik oluyor. Gerçek manada tüm sosyal ve ekonomik haklarını kazanmış kadınlar, toplumun yükselmesi ve gelişmesine vesile olacaktır” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?