TÜRK’ÜN BAYRAĞI BARIŞ’TIR

TÜRK’ÜN BAYRAĞI BARIŞ’TIR

Türk milleti. 3 bin yıllık devlet aklı ile mazlumun yanında , Madurun umudu , barışın güvencesi olarak tarihten bu güne gelen kültürün adı, sembolü .Dünya tarihini yazmak istersen TÜRK kermesini çıkarırsan dünya tarihi yazman mümkün değildir.

Anadolu Türk yurdu olsa’da etrafındaki halk için umut, güven, garantör olmuştur. NATO üyesi olmamız, ABD müttefiği, Avrupa birliği üyesi olma çabaları Türkiye ?? devletini yumuşak başlı uysal hale g…eldi , algısını oluşturmuştur.

Müttefik bildiklerimizin, terör örgütlerini silahlandırdı, TC devletini kuşatmaya çalışması Türk’ün sabrını bitirmiştir.türk artık ayağa kalkmış barış sancağı Mehmetçiğin elinde kuşatmayı kırmak, mazlumu , korumak, barışı tesis etmek için Suriye topraklarındaki terör örgütlerine karşı dosta güven, düşmana korku salarak yürümeye başladı.

Şimdi bize bağımsızlık, özgürlük,teröre destekten muzdarip, demokrasi havarisi aşırı devletler nerdesiniz. ?Sınırlarımıza saldırılıyor.NATO size saldırılmış olmuyor’mu ? Deve kuşu gibi Ortadoğu’da at koşturuyordunuz. TÜTK,ORDU ‘su yürüdü başınızı kuma soktunuz. Arkanız gözüküyor.olsun Türk’ün Suriye’ye götüreceği barış sizi de kurtaracak,Avrupa’nın güvenliğinin Türkiye’den başladığını göreceksiniz. Siz bizi görmezden gelsenizde biz sizi de bu terör belasından kurtaracağız.insanlık derseniz, 7 yıldır 3.5 milyon Suriyeli mülteciyi bağrına basan Türk milletidir.sizin insanlığınız nerdeydi.?

Bu gün de 80. Milyon, tek yürek tek asker, tek vücut haline gelmiş barış sancağı Türk askerinin elindedir. Siz yağma, soygun için yürüdünüz, Türk barış huzur ,insanlık için yürüyor. Tarih gösterecektir; Türk ortaya dinelmeden barış mümkün olmadığı görülecektir.

Bize dost olan bizi yorar, düşman olan bizi kenetlendirir, birleştirir,sanayimizi güçlendirir,

Şevki’mizi , Türklük ruhumuzu yüceltir. NATO,ABD bu şekilde devam edin leopar tanklarının modernizasyonunu almanya askıya alacakmış; daha iyisini yaparız?? Türk milleti bu yolu yanlızda yürür biz yoldaki güzellikleri sizde görün istemiştik.Silkiniyor,titriyor, bir araya geliyoruz. Unuttuğumuz birlikteliğimizi hatırlıyor. Kenetleniyoruz. Bizi diri, iri, güçlü ? kararlı yaptınız. Teşekkür; EY TÜRKE DÜŞMAN.

YILDIRIM KİREZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?