Vali’yi Bağrına Bastılar

Vali’yi Bağrına Bastılar

“Vatandaş Buluşmaları” adıyla her hafta il merkezine bağlı iki köyü ziyaret eden  Vali Harun Sarıfakıoğulları, bu hafta Okçu ve Çamlık köylerinde vatandaşlarla buluştu.

Önceki gün  ilk olarak 14:00’de ilimiz Merkeze bağlı Okçu Köyünü ardından saat 15:30’da Çamlık Köyünü ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları’nı vatandaşlar çiçeklerle karşıladı. Okçu ve Çamlık köylerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Vali Sarıfakıoğulları, vatandaşlarla tek tek selamlaşarak hal ve hatırlarını sordu.

Selamlaşmanın ardından toplantıya geçen Vali Sarıfakıoğulları vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada 14 Mart’ın Tıp Bayramı olduğunu hatırlatarak kendisi de doktor olan eşi başta olmak üzere tüm doktorların ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı.

Okçu ve Çamlık Köylerinde vatandaşların talep ve şikâyetlerini dinleyen Vali Sarıfakıoğulları, Vatandaş Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen bu tür toplantılar ile Devletin ildeki en üst temsilcisi olarak vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini bizzat yerinde görerek ve yerinde dinleme imkânı bulduğunu söyledi.

Kendisine iletilen sorunların çözümü noktasında imkânlar ölçüsünde çalıştıklarını kaydeden Vali Sarıfakıoğulları, vatandaşlardan burada her türlü istek ve şikâyetlerini bildirmelerini istedi. Şayet mahremiyet taşıyan veya gizlilik içeren talep ve şikâyetleri varsa, bunları da kendilerine dağıtılan kapalı zarf içerisinde görevli personellere teslim etmelerini belirten Vali Sarıfakıoğulları, bu zarfları bizzat kendisinin açıp okuyarak gereğinin yapılması için talimat vereceğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?