YAĞLIDERE VE ÜÇTEPE İÇİN İMZALAR TAMAM

YAĞLIDERE VE ÜÇTEPE İÇİN İMZALAR TAMAM

YAĞLIDERE’YE YAPILACAK OLAN GENÇLİK MERKEZİ VE KAPALI SPOR SALONU İLE ÜÇTEPE’YE YAPILACAK HALI SAHA İÇİN PROTOKOLLER İMZALANDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Yağlıdere ve Üçtepe Belediyesi arasında Gençlik Merkezi ile Kapalı Spor Salonu ile Üçtepe beldesine yapılacak Halı Saha için protokoller imzalandı.

Gençlik Merkezi ile Kapalı spor salonu ilçeye hayırlı olması temennisinde bulunan Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, “Öncelikle Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Sn Bakanımız M. Muharrem Kasapoğlu, Milletvekillerimiz Cemal Öztürk ve Kadir Aydın, Ak Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Mhp İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Bakanlık Bürokratlarımız ve Emeği Geçen Herkese İlçem Adına Çok Teşekkür Eder, Şükranlarımı Sunarım. “İfadelerini kullandı.

Üçtepe Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı da”, Üçtepe Beldemize yeni bir yatırımı kazandırmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gençlerimizin ve Tüm Üçtepe Halkımızın hizmetindeyiz. Bakanlığımızla Belde Belediyemiz arasında imzalanan protokol çerçevesinde beldemize yapılacak halı saha hayırlı olsun. Öncelikle sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanımız Muharrem Kasapoğlu’na,Milletvekilerimiz Cemal Öztürk, Kadir Aydın’a ,AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı’ya, MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’a,Bakanlık Bürokratlarımıza, Emeği gecen herkese beldem adına çok teşekkür ediyorum.’’

AK Parti İlçe Başkanı Ömer Bayram ise” İlçemize kazandırılmayı planladığımız hizmetlerimiz için ısrarlı takibimiz karşılıksız kalmadığını belirterek şöyle devam etti :

“Bugün Ankara’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde bakanımız Sayın Muharem Kasapoğlu ilçemizin yüzünü güldürecek, yatırım müjdelerinin protokol imzası atıldı. Bu imkanı bizlere sağlayan Başta Sayın Bakanımız olmak üzere İl Başkanımız Kenan Tatlı, Milletvekillerimiz Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk’e ilçemiz adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca er tahsisi için yardımcı olan Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ile Üçtepe Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı’ya teşekkür ediyorum.Yağlıderemize kapalı spor salonu ile Gençlik Merkezi Üçtepe’ye yeni halı saha protokol imzaları atıldı.Her şeyin en layık olan ilçemize hayırlı olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?