YAĞLIDERESPOR’UN İKİ STOPERİNDEN DESTEK ÇAĞRISI !

YAĞLIDERESPOR’UN İKİ STOPERİNDEN DESTEK ÇAĞRISI !

SEDAT KARAKAYA
Yaklaşık 8 yıldır Yağlıderespor’da top koşturan Erol ile 12 yıldır aynı kadroda yer alan bir diğer stoper isim Tolgahan’dan ortak açıklama yapıldı.
Yağlıdere ilçesinde sorularımızı yanıtlayan iki başarılı stoper ilçe takımına destek çağrısı yaparak sporseverlere seslendi.Takımın her zaman yanında olduklarını bunu da yıl olarak baz aldıklarında teyit ettiklerini ifade eden ikili stoper Yağlıderespor’a biraz daha sahip çıkılması gerektiğini hatırlattı.İlk olarak gazetemize konuşan Erol: “Yağlıderespor’da gidişat biraz kötü ama bu sezon tüm arkadaşlardan biraz daha özveri bekliyoruz.ben isterim ki bu takım bizim ilçemizin takımı ve herkes taşın altrına elini koymaktan çekinmesin.Sadece ücretlerin verildiği günde değil de ücretin olmadığı zamanlarda da herkes bu takımı benimsesin! “görüşlerine yer verdi.
Bir diğer benzer açıklama ise takımın 12 yıllık stoperi Tolgahan Ocak’tan geldi. Tolgahan takının bu güne kadar yanında olduklarını,bundan sonraki süreçte de yanında olmaya devam ettiklerini belirterek:
“Bu takımın başka bir yerin takımı değil.Bizim doğduğumuz büyüdüğümüz yerin,vefa borcumuz olan ilçenin takımı.Bu yüzden Erol arkadaşımızın da dediği üzere Yağlıderespor’a sahip çıkmak lazım.Bu gün Yağlıdere ilçemizin dünya ülkelerine baktığımızda 18 Bin’in üstünde işadamları var,hani neredeler? Bu takım başka bir ilin takımı mı? Biz sahip çıkmayacağız da kim çıkacak?”diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar