YAVUZKAN FINDIK’DAN İMRENDİREN BİR BAŞARI DAHA

YAVUZKAN FINDIK’DAN İMRENDİREN BİR BAŞARI DAHA

Giresun’un önemli fındık ihracatçısı Yavuzkan Fındık yüzakı olmayı sürdürüyor

Yavuzkan Fındık her yıl düzenlenen KOSGEB KOBİ ÖDÜLLERİ dalında en yüksek satış yapan mezun KOBİ ödülü dalında Türkiye birincisi oldu ve ödülünü hemşehrimiz Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih KACIR’ın elinden aldı.

Borsa Yönetim Kurulu Başkanımız Hamza BÖLÜK  “Ülkemizin, fındık sektörünün ve Başkanı olmakla her zaman onur ve gurur duyduğum Giresun Ticaret Borsası’nın üyesi Yavuzkan Fındık’ı öncelikle şahsım ve camiamız adına kutluyorum.

Yavuzkan firmasının genç temsilcileri Mahmut Can ve Cihangir YAVUZ kardeşlerimi genç yaşlarında başarıya götüren Babaları Kenan YAVUZ’dan aldıkları çalışkanlıklarının, iş disiplinin ve heveslerinin yeni yatırımlarla ve başarılarla devam etmesini diliyorum. Onların başarıları, fındık sektörünün Ülkemiz adına daha iyi ve sürdürülebilir fındık ihracatı için bizlerin geleceğe daha iyimser ve güvenli bakmamızı sağlamaktadır.

Ülkemizin fındık sektöründe ihracat potansiyelinin istikrarlı bir şekilde artarak devamı için bizim bu anlamda birçok YAVUZKAN gibi firmaya ihtiyacımız bulunmaktadır.  Bu anlamda kıymetli üyemizin, başta firma sahipleri Mahmut Can ve Cihangir YAVUZ olmak üzere tüm çalışanlarını ve kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini birinci önceliğine koyan ve onları başarıya götüren bu firmamızı tercih eden müşterilerini de tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?