YILMAZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

YILMAZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

BELEDİYE HAL MÜDÜRÜ ARKADAŞLARI TARAFINDAN UĞURLANDI.

Geçirdiği ani kalp krizi sonucunda yaşamını yitiren Giresun Belediyesi Hal Müdürü Hüseyin Yılmaz arkadaşları tarafından uğurlandı.

Dün akşam saatlerinde evine giderken rahatsızlanan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 57 yaşındaki Hüseyin Yılmaz için Giresun Belediyesi önünde tören düzenlendi. Törene Belediye Başkanı Kerim Aksu, önceki dönem milletvekilleri Eşref Karaibrahim, Selahattin Karaahmetoğlu, önceki belediye başkanlarından Hasan Karaibrahimoğlu, CHP il başkanı Necati Tığlı, MHP il başkanı İbrahim Dizdar, CHP merkez ilçe başkanı Hakan Türker,  Belediye Başkan Vekili Hayati Tökez, Belediye Başkan Yardımcıları Orhan Kurt, Hasan Hilmi Erzincanlı, Murat Ersoy, Mustafa Saraydemir, meclis üyeleri, daire müdürleri, belediye çalışanları, Yılmaz’ın ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kerim Aksu, Hüseyin Yılmaz’ın 30 yılı aşkın hizmet verdiğini belirterek; “ Kendisi çalışkan, dürüst, dik duruşu olan, yasaları iyi bilen, belediyemize ve Giresun’a birçok hizmet kazandıran değerli bir müdürümüz ve ağabeyimizdi. Genç yaşta aramızdan ayrıldı. Hala vefat etmesine inanmakta zorlanıyorum. Haber alır almaz hastaneye koştum, fakat yapılacak bir şey yoktu. Birlikte verimli çalışmalar yaptık. Mekanı cennet olsun. Ailesine ve çalışma arkadaşlarıma sabırlar diliyorum” dedi.

Gözyaşları içerisinde uğurlanan Hüseyin Yılmaz’ın cenazesi Gemilerçekeği Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Sayca Köyü aile kabristanlığında toprağa verilecek.
HÜSEYİN YILMAZ:

22 Ocak 1959 yılında Keşap’ta doğan Hüseyin Yılmaz, eğitimini ve askerlik görevini tamamladıktan sonra 13 Ağustos 1984 yılında Belediyemizde Ölçü ve Ayar Memuru olarak göreve başlamıştır.

9 Eylül 1994 tarihinde İtfaiye Grup Amirliği,  15 Ağustos 1998 tarihinden itibaren, İtfaiye Müdürlüğü, Trafik Müdürlüğü, Otobüs İşletme Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 26 Ekim 2009 tarihinde Hal Müdürü olarak atandı. Bu görevi yürütürken 5 Ocak 2016 tarihinde geçirdiği ani rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.

Hüseyin Yılmaz evli ve 1 çocuk babasıydı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?